TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • EKO BASKET LEAGUE
  • NBA
  • SUPER LEAGUE 2
  • SÜPER LIG
  • FA CUP
  • A1 VOLLEY
  • TENNIS
  • CLUB FRIENDLY
ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Συνέχεια με την 3η αγωνιστική στην Α2 πόλο ανδρών

Συνέχεια με την 3η αγωνιστική στην Α2 πόλο ανδρών

Συνέχεια με την 3η αγωνιστική στην Α2 πόλο ανδρών

Με τα παιχνίδια της 3ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (7-8/12) το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών.

Αναλυτικά:

Νότιος Όμιλος

Σάββατο, 7/12

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 16.00 ΑΕΚ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Ανδρέας Κατσώνης, Στέλιος Μικεδάκης)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

*Δημοτικό Περιστερίου 16.00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ (Γιώργος Κραβαρίτης, Στάθης Κόκκινος)

Παρατηρητής: Μιχάλης Σκαλοχωρίτης

Κυριακή, 8/12

*”Αντώνης Πεπανός”, Πάτρα 13.30 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΕΚΕ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ (Ανδρέας Μοίραλης, Κώστας Βασιλείου)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

*”Αντώνης Πεπανός”, Πάτρα 15.00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (Κώστας Βασιλείου, Μιχάλης Μάρκοβιτς)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30-10 6

-.ΑΕΚ                   34-16 6

3.ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ 25-18 4

4.ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ       26-18 3

-.ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ       14-23 3

6.ΠΕΚΕΒ              19-27 1

7.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ      12-21 0

8.ΝΟ ΚΑΛ/ΤΑΣ      7-34 0

Επόμενη αγωνιστική (14-15/12): Τρίαινα Βούλας – ΝΟ Πατρών, ΠΕΚΕ Βροντάδου – Ηλυσιακός, ΝΟ Καλαμάτας – ΑΕΚ (15/12), ΝΕ Πατρών – ΓΣ Περιστερίου (15/12)

Βόρειος Όμιλος

Σάββατο, 7/12

*Δημοτικό Γέρακα 14.00 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Γιώργος Κραβαρίτης, Φάνης Ποσποτίκης)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

Κυριακή, 8/12

*Ποσειδώνιο 14.00 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ (Γρηγόρης Σπανούδης, Γιάννης Αντζουλάκος)

Παρατηρητής: Νίκος Αργυρός

*Δημοτικός Νέας Σμύρνης 14.30 ΜΙΛΩΝ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ (Γιώργος Σταυρίδης, Ανδρέας Κατσώνης)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

*Δημοτικό Ηλιούπολης 16.00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΦΘ (Μιχάλης Μπιράκης, Φάνης Ποσποτίκης)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ     21-12 6

2.ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 20-19 4

3.ΟΦΘ               17-16 3

-.ΑΡΗΣ ΘΕΣ.       19-19 3

-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.     19-19 3

-.ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ     15-16 3

7.ΜΙΛΩΝ            18-22 1

8.ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12-18 1

Επόμενη αγωνιστική (15/12): ΓΣ Ηλιούπολης – Άρης Θεσ/νίκης, ΟΦΘ – ΑΕ Χαϊδαρίου, ΝΟ Λάρισας – Νηρέας Γέρακα, ΟΥΚ Βόλου – Μίλων

Best of internet