TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • CLUB FRIENDLY
  • SUPER LEAGUE 2
  • EURO CHAMP. QUALIFICATION
  • ΑΡΜΕΝΙΑ -

    vs

    ΕΛΛAΔΑ -

  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

    vs

    ZALGIRIS KAUNAS -

  • CSKA MOSCOW -

    vs

    FENERBAHCE BEKO -

  • CRVENA ZVEZDA -

    vs

    LYON-VILLEURBANNE -

  • VALENCIA -

    vs

    BAYERN MUNCHEN -

  • ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ -

    vs

    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ -

  • ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ -

    vs

    ΙΤΑΛΙΑ -

  • ΙΣΠΑΝΙΑ -

    vs

    ΜAΛΤΑ -

  • ΝΟΡΒΗΓΙΑ -

    vs

    ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ -

  • ΔΑΝΙΑ -

    vs

    ΓΙΒΡΑΛΤAΡ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Ολοκληρώνεται η 3η αγωνιστική στο πόλο ανδρών

Ολοκληρώνεται η 3η αγωνιστική στο πόλο ανδρών

Ολοκληρώνεται η 3η αγωνιστική στο πόλο ανδρών

Με τα υπόλοιπα 5 παιχνίδια συνεχίζεται το Σάββατο (19/10) το 34ο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών.

Αναλυτικά:

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, ΑΝΟΓ 14.00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Κωνσταντινίδης, Παϊρακταρίδης)

Παρατηρητής: Νίκος Σταυρόπουλος

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από την ΕΡΤ

*Ιωνικό 16.00 ΝΟ ΧΙΟΥ – ΠΑΟΚ (Κουρτίδης, Κραβαρίτης)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

*Εθνικό Πειραιά 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ (Δαμιανάκης, Μπουδραμής)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*Δημοτικό Νέας Σμύρνης 18.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Κουρέτας, Βασιλείου Κ.)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

*Δημοτικό Γουδή 19.00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ (Μοίραλης, Πολυχρονόπουλος)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδες           Αγ. Νίκ. Ισ. Ήττ. Τέρμ. Β.

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3    3     0    0      59-17 9

2.ΥΔΡΑΪΚΟΣ      2    2     0    0      23-18 6

-.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 2   2      0   0      21-17 6

4.ΠΑΟΚ             2   1      0   1      24-17 3

-.ΝΟ ΒΟΥΛ/ΝΗΣ 2   1      0   1      20-13 3

-.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     2   1      0   1     20-18 3

...................................................................................................

-.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 1      0    1    16-16 3

-.ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 2 1       0   1    18-20 3

...................................................................................................

-.ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ      3  1      0    2   31-39 3

10.ΕΘΝΙΚΟΣ       2  0      0    2   11-22 0

-.ΠΑΝΑΘ/ΚΟΣ     2  0      0    2   15-35 0

12.ΝΟ ΧΙΟΥ        2  0      0     2  11-36 0

Επόμενη αγωνιστική (23/10): Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός, ΝΟ Βουλιαγμένης – ΑΝΟ Γλυφάδας, Εθνικός – Πανιώνιος, Υδραϊκός – Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ – ΝΟ Χανίων, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου – ΝΟ Χίου

ΣΚΟΡΕΡ

8 Βουλγαράκης (ΝΟ Χανίων), Μοσκόφ (Απόλλων), Σαρτζετάκης (ΝΟ Χανίων), 7 Γεννηδουνιάς (Ολυμπιακός), Μυλωνάκης (Ολυμπιακός), 6 Αργυρόπουλος – Κανακάκης (Ολυμπιακός), Γιόκοβιτς (Ολυμπιακός), Δερβίσης (Ολυμπιακός), Καλαϊτζής (ΠΑΟΚ), Τρούλος (ΑΟ Παλαιού Φαλήρου)

Best of internet