TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • LALIGA SANTANDER
  • BUNDESLIGA
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • EKO BASKET LEAGUE
  • NBA
  • LIGUE 1
  • SUPER LEAGUE 2
  • SÜPER LIG
  • TENNIS
  • ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ -

    vs

    ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ -

  • ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚAΟΥΝΑΣ -

    vs

    ΒΑΛΕΝΘΙΑ -

  • ΜΠAΓΕΡΝ ΜΟΝAΧΟΥ -

    vs

    ΖΕΝΙΤ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -

  • ΛΥΩΝ-ΒΙΛΕΡΜΠAΝ -

    vs

    ΜΙΛAΝΟ -

  • ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ -

    vs

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

  • ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ -

    vs

    ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΙΞΕΡΣ -

  • ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ -

    vs

    ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ -

  • ΝΤΙΤΡΟΙΤ ΠΙΣΤΟΝΣ -

    vs

    ΝΤAΛΑΣ ΜAΒΕΡΙΚΣ -

  • ΝΤΕΝΒΕΡ ΝAΓΚΕΤΣ -

    vs

    ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΜΠΛΕΙΖΕΡΣ -

  • LIVE

    BOZOVIC/MARSHALL 0

    vs

    D SILVA/TJANDRAMULIA 0

  • ΜΠΟΛΤ ΑΛΕΞ -

    vs

    ΠΟΥΡΣΕΛ ΜΑΞ -

  • JOHN PATRICK SMITH -

    vs

    ΜΠAΝΕΣ ΜΑΒΕΡΙΚ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Η 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος πόλο

Η 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος πόλο

Η 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος πόλο

Με τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σάββατο (12/10) το 34ο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών. 

Αναλυτικά:

*Λαιμός, ΝΟΒ 14.00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ (Πολυχρονόπουλος, Κραβαρίτης)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από την ΕΡΤ

*Εθνικό Πειραιά 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ (Παϊρακταρίδης, Μαρινάκης)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

*Ποσειδώνιο 15.00 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Κυράνης Κ., Χατζηγούλας)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*Δημοτικό Αλίμου 18.00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (Δαμιανάκης, Μπιράκης)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

*Δημοτικό Γουδή 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Σταυρίδης, Κωνσταντινίδης)

Παρατηρητής: Δημήτρης Ηλιάδης

*Δημοτικό Παλαιού Φαλήρου 20.00 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Μπουδραμής, Κουρτίδης)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

Απευθείας μετάδοση από το κανάλι της ΚΟΕ (KOE TV)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδες            Αγ. Νίκ. Ισοπ. Ήτ. Τέρμ. Βαθ.

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1    1      0        0    17-5   3

-.ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ     1   1      0        0    13-7   3

-.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 1   1      0        0    11-8   3

-.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     1   1      0        0    11-8   3

-.ΥΔΡΑΪΚΟΣ        1   1      0        0    10-9  3

-.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1  1      0        0     7-6   3

7.ΠΑΟΚ              1   0      0        1     6-7   0

-.ΝΟ ΒΟΥΛ/ΝΗΣ  1   0      0        1     9-10  0

-.ΑΟΠ.ΦΑΛΗΡΟΥ 1   0      0        1     8-11  0

-.ΕΘΝΙΚΟΣ         1   0      0        1     8-11  0

-.ΝΟ ΧΙΟΥ          1   0      0         1    7-13  0

12.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ1 0    0         1    5-17  0

Επόμενη αγωνιστική (19/10): ΝΟ Χίου – ΠΑΟΚ, Εθνικός – Υδραϊκός, Πανιώνιος – ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΝΟ Γλυφάδας – Απόλων Σμύρνης, Παναθηναϊκός – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, ΝΟ Χανίων – Ολυμπιακός (15/10)

ΣΚΟΡΕΡ

5 Βουλγαράκης (ΝΟ Χανίων), Τρούλος (ΑΟ Παλαιού Φαλήρου), 4 Μοσκόφ (Απόλλων Σμύρνης), Σαρτζετάκης (ΝΟ Χανίων), Μίτροβιτς (Ολυμπιακός), Αλεξίου (Πανιώνιος)

Best of internet