TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • LALIGA SANTANDER
  • SERIE A
  • BUNDESLIGA
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • LIGUE 1
  • SUPER LEAGUE 2
  • SÜPER LIG
  • PREMIER LEAGUE
  • TENNIS
  • ΒΙΓΙΑΡΕAΛ -

    vs

    ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

  • ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ -

    vs

    ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΜΚ ΧΙΜΚΙ -

    vs

    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ -

  • ΖΕΝΙΤ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -

    vs

    ΛΥΩΝ-ΒΙΛΕΡΜΠAΝ -

  • ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ BEKO -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

    vs

    ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

  • ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ -

    vs

    ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ -

  • ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ -

    vs

    ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ -

  • ΖΕΝΙΤ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -

    vs

    ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Gwangju 2019: Για την διάκριση Δράκου και Χρήστου

Gwangju 2019: Για την διάκριση Δράκου και Χρήστου

Gwangju 2019: Για την διάκριση Δράκου και Χρήστου

Η Νόρα Δράκου και ο Απόστολος Χρήστου θα κολυμπήσουν στα προκριματικά της 5ης ημέρας στο Παγκόσμιο. 

Παγκόσμιο πρωτάθλημα κολύμβησης, ημέρα 5η. Τις πρώτες πρωινές της Πέμπτης στη μάχη των προκριματικών στη Νότιο Κορέα εισέρχονται ξανά ο Απόστολος Χρήστου και η Νόρα Δράκου. 

Ο κολυμβητής του Ολυμπιακού θα αγωνιστεί στην 4η προκριματική σειρά των 200μ. ύπτιο  όπου με 1:57.09 έχει τη 17η επίδοση, και θέλει πρόκριση στον ημιτελικό αλλά και στους Ολυμπιακούς Αγώνες και σ' αυτό το αγώνισμα. 

Η κολυμβήτρια του Παναθηναϊκού Νόρα Δράκου θα κολυμπήσει  στα προκριματικά των 100μ. ελεύθερο έχοντας τον 35ο χρόνο με 55.58, ενώ έχει ατομικό ρεκόρ 54.81 από το 2016.

Την Πέμπτη στις 09:30 θα παίξει και η εθνική ομάδα πόλο της Ελλάδος με την Αυστραλία για τις θέσεις 5-8! Το ματς θα μεταδοθεί ζωντανά από την ERT Sports. 

Το πρόγραμμα: 

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

04:00 100μ. ελεύθερο Γ (Προκριματικοί)

04:28 200μ. ύπτιο Α (Προκριματικοί)

04:50 200μ. πρόσθιο Γ (Προκριματικοί)

05:08 200μ. πρόσθιο Α (Προκριματικοί)

05:31 4Χ200μ. ελεύθερο Γ (Προκριματικοί)

14:02 200μ. πεταλούδα Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

14:11 100μ. ελεύθερο Γ (Ημιτελικοί)

14:22 100μ. ελεύθερο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)

14:37 50μ. ύπτιο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

14:44 200μ. πρόσθιο Α (Ημιτελικοί)

15:05 200μ. μικτή ατομική Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)

15:21 200μ. πρόσθιο Γ (Ημιτελικοί)

15:35 200μ. ύπτιο Α (Ημιτελικοί)

15:47 4Χ200μ. ελεύθερο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

03:30 Ιαπωνία-Νότια Αφρική (Θέσεις 11-12)

05:00 Μαυροβούνιο-ΗΠΑ (Θέσεις 9-10)

08:00 Σερβία-Γερμανία (Θέσεις 5-8)

09:30 Αυστραλία-ΕΛΛΑΔΑ (Θέσεις 5-8)

11:00 Ισπανία-Κροατία (Ημιτελικός)

12:30 Ουγγαρία-Ιταλία (Ημιτελικός)
 

Best of internet