Ολοκληρώθηκαν οι μεταγραφές στο στίβο

Εγκρίθηκαν από το διοικητικό συμβούλιο οι μεταγραφές που πραγματοποιήθηκαν τη φετινή σεζόν. Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος αρκετοί σύλλογοι προσπάθησαν να ενισχυθούν με νέα πρόσωπα, ενώ από την πλευρά τους οι αθλητές αναζήτησαν τις καλύτερες δυνατές συνθήκες για εκείνους.

Ολοκληρώθηκαν οι μεταγραφές στο στίβο

Ανάμεσα στις μετακινήσεις που ξεχώρισαν είναι αυτή του πρωταθλητή του μήκους Γιώργου Τσάκωνα από τον ΓΑΣ Σκάλας στον Αμεινία Μεσογείων. Η Νίκη Πανέττα επέλεξε να αφήσει τον ΑΟ Μεγάρων, προκειμένου να φορέσει τα χρώματα του Ολυμπιακού, με τα οποία θα τρέχει τη νέα χρόνια και ο Πάνος Τριβυζάς. Το σωματείο του Πειραιά μεταξύ άλλων απέκτησε και τον σφαιροβόλο Γεράσιμο Θεοδώρου.

Αρκετές μεταγραφές πραγματοποίησε τη φετινή σεζόν ο Πανναξιακός. Το σωματείο απέκτησε την πρωταθλήτρια του επτάθλου Σοφία Υφαντίδου, που μετά από πολλά χρόνια άφησε τον Φίλιππο Βέροιας, την πρωταθλήτρια του τριπλούν Αθανασία Πέρρα, αλλά και την νικήτρια στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ στα 400 μ. εμπ. Εφη Θεοδώρου.

Στις μεταγραφές του Πανναξιακού ξεχωρίζουν ακόμη οι Αναστάσιος Παπούλιας και Βάσω Κουτσουμπού. Σε σωματείο των Νοτίων προαστίων θα συνεχίσει την καριέρα της η Γωγώ Κοκλώνη. Η έμπειρη πρωταθλήτρια των 100 μ. θα προσφέρει πολύτιμη βοήθεια στον ΑΟ Βάρης Δρομέας.  Σε αλλαγή ...στέγης προχώρησε και η πρωταθλήτρια του βάδην, Δέσποινα Ζαμπουνίδου, που πήρε μεταγραφή  στον ΠΑΣ Ίκαρος Αλμωπίας.

Η Ολυμπία Πετσούδη, η Ηρώ Πιντή και ο Χρήστος Καλαμάρας θα αγωνίζονται το 2016 με τον Ελευθέριο Βενιζέλο, ενώ οι Δήμος Μαγγίνας και Κώστας Γκελαούζος με τον Παναθηναϊκό. Η Κατερίνα Δαλάκα άφησε τον Ηρακλή για το ΓΣ Νεάπολης Χαλκίδας, ενώ ο Μανώλης Μακρής τον Ενιπέα Λιτοχώρου για τον ΠΑΟΚ. Παναγιώτης Μάντης και Θοδωρής Χρυσανθόπουλος θα προσφέρουν πολύτιμες υπηρεσίες στον Πανιώνιο. Ο Μάρκος Γκουρλιάς τη νέα σεζόν θα τρέχει για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης.

 






ΠΡΑΚΤΙΚΟ 2ης ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ
ΤΗΣ 7ης ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015
         
         
Σήμερα την 07/12/2015 συνεδρίασε στα γραφεία του ΣΕΓΑΣ η Επιτροπή Μετεγγραφών που αναδιαρθρώθηκε με την υπ’ αριθ.10/17-09-2014 απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΕΓΑΣ.
Παρόντες:κ.κ.Ι.Σταματόπουλος (Πρόεδρος), Μ.Καρδαρά (Γεν Γραμ/τεας), Γ. Παναγόπουλος , Γ.Κλικίζος, Α.Λεοντόπουλος (ΜΕΛΗ) .
         
         
ΔΙΕΤΗΣ ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΑΓΩΝΕΣ
Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 4
         
Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2 Αρθρο 8, κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά απο το άρθρο 5, παρ.4 μέχρι 2 αθλητές-αθλήτριες.
         
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:      
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΓΙΑΣΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1989 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
2 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ 1994 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΓΣ LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
4 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ – ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
6 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1997 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
7 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1982 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
8 ΑΣΠΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΑΝΝΑ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
9 ΒΙΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ
10 ΒΙΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11 ΒΛΑΧΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
12 ΒΟΥΣΟΥΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΑΡΙΟΣ 2000 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015
13 ΓΕΩΡΓΑΤΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1991 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
14 ΓΚΑΝΤΙΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
15 ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ – ΣΕΡΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
16 ΔΕΛΗΠΑΛΛΑΣ – O’ DONNELL ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΙΔΕΡΗΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
17 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΑΟ ΠΕΛΟΨ ΠΑΤΡΩΝ
18 ΔΡΙΤΣΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 1993 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
19 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 ΕΜΠΟΡΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
21 ΖΑΧΑΡΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
22 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ 1987 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
23 ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
24 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΣΝ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
25 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1977 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ/ΝΕΥΣ
26 KAΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
27 ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
28 ΚΑΦΦΕ ΣΤΕΛΛΑ 1988 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29 ΚΙΚΙΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1996 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΡΟΥ
30 ΚΟRENEVA OXANA 1992 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
31 ΚΟΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
32 ΚΟΜΠΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
33 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
34 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015
35 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1997 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
36 ΚΩΤΣΑΡΗ – ΖΗΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΣ ΤΟ ΒΕΛΛΟΣ Π ΦΑΛΗΡΟΥ
37 ΛΑΓΟΥΒΑΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ 1989 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
38 ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΟΛΓΑ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
39 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1996 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
40 ΜΑΚΕΔΟΝΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1993 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
41 ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ – ΞΑΝΘΗ 1999 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
42 ΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1999 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
43 ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1996 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ/ΝΗΣ
44 ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΑ 1995 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
45 ΜΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
46 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
47 ΜΟΣΧΟΝΑ ΝΑΥΣΙΚΑ 1987 ΓΣ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (G.A.C)
48 ΜΠΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
49 ΜΠΑΛΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
50 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
51 ΜΠΕΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
52 ΜΠΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
53 ΜΠΟΥΡΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
54 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
55 ΝΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
56 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ – ΕΥΓΕΝΙΑ 1996 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
57 ΝΤΑΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 1985 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο.Φ.Η.
58 ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1975 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΣΦΠ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
59 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΗ ΑΝΝΑ 2001 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ
60 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
61 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ – ΡΑΜΟΝΑ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ Α.Ε.Κ.
62 ΠΑΤΣΙΟΜΥΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2002 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ
63 ΠΑΥΛΟΥ ΖΩΗ 1997 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
64 ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
65 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
66 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΘΕΟΔΩΡΑ 1995 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
67 ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1987 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
68 ΡΕΒΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 2000 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015
69 ΣΕΝΙΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΟΜ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
70 ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΝΝΑ – ΔΑΝΑΗ 1999 ΑΟ ΠΕΛΟΨ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
71 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1989 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
72 ΤΕΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2000 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ
73 ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1976 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Ο.Φ.Η.
74 ΤΟΥΣΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΣΦΠ
75 ΤΣΑΚΩΝΑ ΑΝΝΑ 1999 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
76 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
77 ΤΣΙΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
78 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
79 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν. ΚΑΒΑΛΑΣ
80 ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ 1970 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΡΟΥ
81 ΦΛΩΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
82 ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡ/ΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
83 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ
84 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1978 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΡΟΥ
85 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
86 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
87 ΧΙΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
88 ΨΥΡΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1996 ΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ "ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ"  ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964
         
ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:      
1 ΔΟΛΑΨΑΚΗ ΖΩΗ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
  λόγω έλλειψης ιατρικής βεβαίωσης και στοιχείων στη αίτηση μετεγγραφής      
2 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1991 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
  λόγω έλλειψης ιατρικής βεβαίωσης.      
3 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1991 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
λόγω ότι σαν Κύπρια αθλήτρια δεν εμπίμπτει σε καμία διάταξη της εγκυκλίου μετεγγραφών ελλήνων αθλητών.
4 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΓΣ LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
  λόγω έλλειψης ιατρικής βεβαίωσης.      
         
         
         
         
ΣΠΟΥΔΕΣ – ΠΕΡΑΤΩΣΗ ΣΠΟΥΔΩΝ
         
Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2 Αρθρο 8, κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά απο το άρθρο 5, παρ.5 μέχρι 2 αθλητές-αθλήτριες.
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:      
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΪΝΤΙΝΙ ΜΑΡΤΑ 1996 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1996 ΑΟ ΚΑΛ/ΣΤΩΝ ΓΟΥΜΕΝΙΣΑΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1993 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜ/ΝΗΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
5 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
6 ΖΕΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
7 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ/ΝΗΣ
8 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1989 ΑΕΚ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
9 ΘΩΜΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1991 ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
         
10 ΚΑΣΣΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
11 ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1997 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
12 ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1996 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 ΟΜ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13 ΚΟΥΤΣΟΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1996 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
14 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1989 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜ/ΝΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
15 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 Ο.Φ.Η. ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
16 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Ε.Κ.
17 ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1997 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
18 ΜΑΡΚΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1997 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
19 ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ 1995 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ/ΛΗΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ - ΡΙΑ 1997 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΧΙΟΥ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
21 ΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
22 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 ΠΑΪΖΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΩΗ 1997 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
25 ΣΒΑΡΝΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ 1995 ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
26 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
27 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
28 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1976 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
29 ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1997 ΑΣΦ ΣΤΙΒ-ΑΡ.Β.ΜΥΡΜΥΔΟΝΕΣ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
30 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
31 ΦΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ/ΝΗΣ
32 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 1984 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
         
         
ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:      
1 ΦΕΝΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΛΗΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ/ΝΗΣ
  λόγω έλλειψης πιστοποιητικού σπουδών καθώς και ως υπεράριθμη.      
         
ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΟΓΩ ΣΠΟΥΔΩΝ
Αρθρο 6 – Παρ. 3
         
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:      
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1997 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ - ΣΟΥΛΤΑΝΑ 1995 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ/ΝΗΣ
5 ΔΑΓΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
6 ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
7 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΓΣ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
8 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
9 ΜΠΙΝΙΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1997 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
10 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11 ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1997 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
12 ΣΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13 ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
14 ΧΑΝΤΕΣ ΗΛΙΑΣ 1997 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
         
ΜΕΤΟΙΚΗΣΗ
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:      
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
2 ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
3 ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2000 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
         
         
ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:      
1 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
λόγω μη προσκόμισης των απαραίτητων δικαιολολητικών  
         
         
         
         
ΚΥΠΡΙΟΙ
         
ΑΘΛΗΤΕΣ – ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:      
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ 1995 ΓΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΦΟΥ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑΣ 1993 ΓΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΦΟΥ Α.Ε.Κ.
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΟΛΙΝΑ 1997 ΓΣ ΖΗΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
4 ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 1994 ΓΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ‘ΤΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ’ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
5 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΔΕΣΠΩ 1994 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
         
         
ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:      
1 ΤΙΜΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΓΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ‘ΤΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ’ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
  λόγω ότι δεν προβλέπεται η μετεγγραφή σε Ελληνικό Σωματείο λόγω μεταπτυχιακού ( μόνο εγγραφή για πρώτο κύκλο σπουδών σε ΑΕΙ-ΤΕΙ)
         
         
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ 2014 ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 2 ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΟΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΩΣ ΑΡ. ΦΥΛΛΟΥ 2345-18/11/2008
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:      
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ  
1 ΑΛΙΜΟΥΤΣΑΪ ΛΕΪΝΤΟ 1994 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ  
2 ΑΜΠΤΟΥ ΜΩΧΑΜΕΝΤ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  
3 BERHANU KENEA 1988 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  
4 ΓΕΜΕΛΙΑΝΟΒΑ ΒΙΚΤΟΡΙΓΙΑ 1986 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ  
5 ΕΛ ΑΡΦΑΟΥΙ ΑΜΠΝΤΕΛΑΤΙΦ γεν 78 στον 1978 Ο.Φ.Η.  
6 ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ  
7 ΗΟΧΗΑ ΗΑΜΕLS 1992 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ  
8 ΠΡΩΤΟΠΠΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1888 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  
9 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΙΝΤΑ 1996 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ  
         
ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:      
1 SAGAREISSHVILI LENA 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ  
  λόγω μη προσκόμισης των απαραίτητων δικαιολολητικών
         
         
         
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ H ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
         
         
         
         
ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΚΑ ΚΑΡΔΑΡΑ
         
         
         
         
ΤΑ ΜΕΛΗ
         
         
         
Α. ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.ΚΛΙΚΙΖΟΣ

Best of internet