EUROBASKET
2015

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

ΣΑΒ
05
ΣΕΠ
15:30
ΤΣΕ V ΕΣΘ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
16:00
ΓΕΡ V ΙΣΛ
B' Όμιλος, Βερολίνο
16:00 (OTE Sport4)
ΓΕΩ V ΟΛΛ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
16:00
ΠΟΛ V ΒΟΣ
B' Όμιλος, Βερολίνο
18:30
ΒΕΛ V ΛΕΤ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
18:30
ΙΣΡ V ΡΩΣ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
19:00 (OTE Sport6)
ΙΣΠ V ΣΕΡ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
19:00 (OTE Sport4 & ΑΝΤ1)
ΠΓΔΜ V ΕΛΛ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
21:30
ΛΙΘ V ΟΥΚ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
22:00 (OTE Sport5)
ΓΑΛ V ΦΙΝ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
22:00 (OTE Sport6)
ΙΤΑ V ΤΟΥ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
22:00 (OTE Sport8)
ΚΡΟ V ΣΛΟ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
ΚΥΡ
06
ΣΕΠ
15:30 (OTE Sport6)
ΕΣΘ V ΒΕΛ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
16:00
ΟΛΛ V ΠΓΔΜ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
16:00
ΡΩΣ V ΠΟΛ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
16:00 (OTE Sport4)
ΣΕΡ V ΓΕΡ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
18:30 (OTE Sport6)
ΛΕΤ V ΛΙΘ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
18:30
ΦΙΝ V ΙΣΡ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
19:00
ΙΣΛ V ΙΤΑ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
19:00 (OTE Sport4)
ΣΛΟ V ΓΕΩ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
21:30
ΟΥΚ V ΤΣΕ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
22:00 (OTE Sport8HD)
ΒΟΣ V ΓΑΛ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
22:00 (OTE Sport5 & ΑΝΤ1)
ΕΛΛ V ΚΡΟ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
22:00 (OTE Sport6)
ΤΟΥ V ΙΣΠ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
ΔΕΥ
07
ΣΕΠ
15:30 (OTE Sport4)
ΛΙΘ V ΒΕΛ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
16:00 (OTE Sport6)
ΦΙΝ V ΡΩΣ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
18:30 (OTE Sport4)
ΙΣΡ V ΒΟΣ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
18:30
ΤΣΕ V ΛΕΤ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
21:30 (OTE Sport6)
ΟΥΚ V ΕΣΘ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
22:00 (OTE Sport4)
ΓΑΛ V ΠΟΛ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
ΤΡΙ
08
ΣΕΠ
15:30 (OTE Sport6)
ΣΕΡ V ΙΣΛ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
16:00 (OTE Sport4)
ΣΛΟ V ΟΛΛ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
18:45 (OTE Sport6)
ΓΕΡ V ΤΟΥ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
19:00 (OTE Sport4 & ΑΝΤ1)
ΓΕΩ V ΕΛΛ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
22:00 (OTE Sport5)
ΙΣΠ V ΙΤΑ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
22:00 (OTE Sport6)
ΚΡΟ V ΠΓΔΜ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
ΤET
09
ΣΕΠ
15:30
ΒΕΛ V ΤΣΕ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
15:30 (OTE Sport6)
ΤΟΥ V ΣΕΡ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
16:00 (OTE Sport5)
ΒΟΣ V ΦΙΝ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
16:00 (OTE Sport4 & ΑΝΤ1)
ΕΛΛ V ΣΛΟ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
18:30
ΛΕΤ V ΟΥΚ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
18:30
ΠΟΛ V ΙΣΡ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
18:45 (OTE Sport4)
ΙΤΑ V ΓΕΡ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
19:00 (OTE Sport6)
ΠΓΔΜ V ΓΕΩ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
21:30
ΕΣΘ V ΛΙΘ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
22:00
ΙΣΛ V ΙΣΠ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
22:00 (OTE Sport6)
ΟΛΛ V ΚΡΟ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
22:00 (OTE Sport4)
ΡΩΣ V ΓΑΛ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
ΠΕΜ
10
ΣΕΠ
15:30 (OTE Sport6)
ΟΥΚ V ΒΕΛ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
15:30 (OTE Sport5)
ΣΕΡ V ΙΤΑ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
16:00 (OTE Sport4)
ΣΛΟ V ΠΓΔΜ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
16:00
ΦΙΝ V ΠΟΛ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
18:30 (OTE Sport6)
ΒΟΣ V ΡΩΣ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
18:30
ΛΕΤ V ΕΣΘ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
18:45 (OTE Sport5)
ΓΕΡ V ΙΣΠ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
19:00 (OTE Sport4)
ΓΕΩ V ΚΡΟ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
21:30
ΤΣΕ V ΛΙΘ
Δ' Όμιλος, Ρίγα
22:00 (OTE Sport4 & ΑΝΤ1)
ΕΛΛ V ΟΛΛ
Γ' Όμιλος, Ζάγκρεμπ
22:00
ΙΣΡ V ΓΑΛ
Α' Όμιλος, Μονπελιέ
22:00
ΤΟΥ V ΙΣΛ
Β' Όμιλος, Βερολίνο
ΣΑΒ
12
ΣΕΠ
13:00
ΣΛΟ V ΛΕΤ
ΦΑΣΗ 16, Λίλ
15:30
ΕΛΛ V ΒΕΛ
ΦΑΣΗ 16, Λίλ
19:30
ΠΟΛ V ΙΣΠ
ΦΑΣΗ 16, Λίλ
22:00
ΓΑΛ V ΤΟΥ
ΦΑΣΗ 16, Λίλ
ΚΥΡ
13
ΣΕΠ
13:00
ΚΡΟ V ΤΣΕ
ΦΑΣΗ 16, Λίλ
15:30
ΦΙΝ V ΣΕΡ
ΦΑΣΗ 16, Λίλ
19:00
ΙΣΡ V ΙΤΑ
ΦΑΣΗ 16, Λίλ
22:00
ΓΕΩ V ΛΙΘ
ΦΑΣΗ 16, Λίλ
ΤΡΙ
15
ΣΕΠ
(69/A)
ΙΣΠ V ΕΛΛ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ, Λίλ
(70/A)
ΓΑΛ V ΛΕΤ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ, Λίλ
ΤΕΤ
16
ΣΕΠ
(71/A)
ΣΕΡ V ΤΣΕ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ, Λίλ
(72/A)
ΙΤΑ V ΛΙΘ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ, Λίλ
ΠΕΜ
17
ΣΕΠ
17:00
ΕΛΛ V ΛΕΤ
ΘΕΣΗ 5-8, Λίλ
19:30
ΤΣΕ V ΙΤΑ
ΘΕΣΗ 5-8, Λίλ
22:00
ΙΣΠ V ΓΑΛ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ, Λίλ
ΠΑΡ
18
ΣΕΠ
19:30
L 73 V L 74
ΘΕΣΗ 7-8, Λίλ
22:00
ΣΕΡ V ΛΙΘ
ΘΕΣΗ 5-6, Λίλ
ΚΥΡ
20
ΣΕΠ
15:00
ΓΑΛ V L 76
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ, Λίλ
20:00
ΙΣΠ V W 76
ΤΕΛΙΚΟΣ, Λίλ