Ντέρμπι «αιωνίων»: Ασίστ, γκολ και νίκη!

Το  ελληνικό clasico ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό έρχεται την Κυριακή για να καθηλώσει ακόμα μια φορά τους απανταχού φίλους των δύο «αιωνίων»!

Η λευκή ισοπαλία με την ΑΕΚ στο Αθηναϊκό ντέρμπι κατέβασε τον Παναθηναϊκό στην 7η θέση του βαθμολογικού πίνακα και σε απόσταση 5 βαθμών από τον 5ο Άρη. Παράλληλα, οι «πράσινοι» για 3ο συνεχόμενο ματς δεν μπόρεσαν να βρουν στόχο στην αντίπαλη εστία. Θα καταφέρουν οι παίκτες του Γιώργου Δώνη να σπάσουν αυτό το αρνητικό σερί κόντρα στον Ολυμπιακό και να διατηρήσουν τις ελπίδες τους για την είσοδο στην τελική πεντάδα της Superleague;

Παίξε νόμιμα στη winmasters.gr με καθημερινές προσφορές*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Από την άλλη πλευρά, ο Ολυμπιακός έρχεται με… φόρα στο ΟΑΚΑ έπειτα από την ευρεία νίκη με 4-1  επί του Άρη! Ποντένσε, Φορτούνης και Γκερέρο δείχνουν έτοιμοι να ηγηθούν της αποστολής των «ερυθρόλευκων» στο «αιώνιο» ντέρμπι και να απειλήσουν με κάθε τρόπο την αντίπαλη άμυνα. Θα αποδράσουν οι παίκτες του Πέδρο Μαρτίνς με το μεγάλο διπλό;

Η winmasters.gr υποδέχεται το μεγάλο ματς της Κυριακής με τις πιο ευφάνταστες στοιχηματικές αγορές* για παίκτες. Συγκεκριμένα, στην υπερσύγχρονη πλατφόρμα της εταιρείας, τα εγγεγραμμένα μέλη μπορούν να βρουν πλήθος επιλογών για τον σκόρερ του 1ου και του 2ου ημιχρόνου, τον παίκτη που θα καταφέρει να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα, εκείνον που θα βρει στόχο και θα χαρίσει τη νίκη στην ομάδα του και τον παίκτη-κλειδί που θα δώσει την ασίστ για το γκολ της αναμέτρησης.

Αμέτρητες επιλογές για  Live  στοίχημα στη winmasters.