Κύπρος-Ελλάδα με περισσότερες από 100 στοιχηματικές επιλογές από το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ

Τη δεύτερη θέση στον όγδοο όμιλο της προκριματικής φάσης του Μουντιάλ διεκδικεί η Εθνική Ομάδα.

Στην προτελευταία αγωνιστική του ομίλου αντιμετωπίζει, το Σάββατο (21:45), στη Λευκωσία, την Κύπρο.

Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα βρίσκεται ένα βαθμό πίσω από τη δεύτερη Βοσνία Ερζεγοβίνη και θέλει μόνο τη νίκη για να ελπίζει να διεκδικήσει, μέσω αγώνων μπαράζ, την πρόκριση στα τελικά της Ρωσίας.

Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα για το παιχνίδι της Εθνικής Ομάδας με την Κύπρο.

Οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ μπορούν να ποντάρουν, μεταξύ άλλων, στο σύνολο των γκολ, το ακριβές σκορ, το ημίχρονο-τελικό, το στοίχημα χωρίς ισοπαλία, την πρώτη και την τελευταία ομάδα που θα σκοράρει, το συνδυασμό τελικού αποτελέσματος με under-over, το πότε θα επιτευχθεί το πρώτο και το τελευταίο γκολ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, τον πρώτο παίκτη που θα σκοράρει, τον σκόρερ οποιουδήποτε γκολ, το αποτέλεσμα και το ακριβές σκορ του πρώτου και του δεύτερου ημιχρόνου, το σκοράρισμα ή όχι των ομάδων και στα δύο ημίχρονα.