Η Βερακρούς δεν έπαιζε για τέσσερα λεπτά λόγω διαμαρτυρίας και η Τίγκρες σκόραρε δύο φορές! (vid)

Απίστευτο περιστατικό στο Μεξικό, στον αγώνα της Βερακρούς με την Τίγκρες, με τους φιλοξενούμενους να σκοράρουν δύο γκολ μέσα σε ένα τετράλεπτο παρότι γνώριζαν για τη διαμαρτυρία των γηπεδούχων!

Οι παίκτες της Βερακρούς είχαν σχεδιάσει στο πρώτο τετράλεπτο του ματς να καθίσουν ακούνητοι στον αγωνιστικό χώρο ως ένδειξη διαμαρτυρίας για τα χρήματα που τους οφείλονται.

Αυτό οι παίκτες της Τίγκρες το γνώριζαν πριν την έναρξη της αναμέτρησης, ωστόσο το εκμεταλλεύτηκαν για τα καλά!

Σκόραραν δύο φορές στο 2' και στο 4' χωρίς οι ποδοσφαιριστές της Βερακρούς να τους εμποδίσουν και στο τέλος πήραν τη νίκη με 1-3!