Ειρωνικό σχόλιο από οργανωμένους Αστέρα: «Τέτοια εκδρομή είχαμε χρόνια να κάνουμε» (pic)

Ειρωνικό μήνυμα από τον κόσμο του Αστέρα, που σχολίασαν με τον δικό τους τρόπο το γεγονός ότι ήταν τόσοι... λίγοι στο εντός έδρας ματς με τον Ολυμπιακό.

Premier League: Χιλιάδες επιλογές και στοιχήματα για σκόρερ, κάρτες, κόρνερ και λεπτό πρώτου γκολ. |21+

Οι οργανωμένοι φίλοι του Αστέρα... πέταξαν το καρφί τους, μετά τη βαριά ήττα με 5-0 από τον Ολυμπιακό μέσα στο «Κολοκοτρώνης».

Αρκετοί εξ αυτών έφυγαν στο ημίχρονο στο και μάλιστα μετά σχολίασαν με τον δικό τους τρόπο το γεγονός ότι το γήπεδο είχε τόσους φίλους των «ερυθρόλευκων».

Χαρακτηριστικά, έλεγαν μεταξύ τους ότι ένιωθαν να παίζουν εκτός έδρας.