Λουτσέσκου: «Χάσαμε λίγο το μυαλό μας, αλλά αντιδράσαμε σωστά»

Ικανοποιημένος από την αντίδραση των παικτών του δήλωσε ο προπονητής του ΠΑΟΚ, Ραζβάν Λουτσέσκου, μετά τη νίκη επί του ΟΦΗ με 1-3 στο Γεντί Κουλέ.

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ μίλησε στην κάμερα της NOVA, αμέσως μετά την επικράτηση στο Γεντί Κουλέ με 1-3 του ΟΦΗ και αναφέρθηκε στην προσπάθεια των παικτών του μετά το γκολ του Παπαστεριανού και όσα κατάφεραν στο δεύτερο ημίχρονο.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Ρουμάνος τεχνικός:

«Ξεκινήσαμε καλά το παιχνίδι, μετά δεχτήκαμε το γκολ και χάσαμε λίγο το μυαλό μας, στη συνέχεια καταφέραμε να επιστρέψουμε και να σκοράρουμε δυο γκολ και να γυρίσουμε τον αγώνα. Στο 2ο ημίχρονο παίξαμε καλό ποδόσφαιρο, δημιουργήσαμε ευκαιρίες και παίξαμε καλό ποδόσφαιρο».