Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι: Αστόχησε ο Στέρλινγκ με την εστία στο έλεός του (vid)

Τεράστια ευκαιρία πέταξε στα... σκουπίδια ο Ραχίμ Στέρλινγκ για να ανοίξει το σκορ η Σίτι στο δέκατο λεπτό στο Σέλχαρστ Παρκ.

Bwin - Πλέον μπορείς να συνδυάζεις πολλές αγορές σε ένα στοίχημα από τον ίδιο αγώνα*. (21+, *Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις).

Στο 10' ο Ραχίμ Στέρλινγκ, με την εστία ουσιαστικά κενή, υποδέχθηκε την μπάλα, αλλά το πλασέ του πέρασε δίπλα από το κάθετο! Μάλιστα ο Πεπ Γκουαρδιόλα στον πάγκο δεν μπορούσε να το πιστέψει ψάχνοντας... μαλλί να τραβήξει στο κεφάλι του! Βέβαια πέντε λεπτά πιο μετά τελείωσε όμορφα τη φάση, κάνοντας το 0-1 για τους Πολίτες.