TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • LALIGA SANTANDER
  • BUNDESLIGA
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • SUPER LEAGUE 2
  • SÜPER LIG
  • CLUB FRIENDLY
  • TENNIS
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

    vs

    ΜΠAΓΕΡΝ ΜΟΝAΧΟΥ -

  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

    vs

    ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚAΟΥΝΑΣ -

  • ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ -

    vs

    KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

  • ΖΕΝΙΤ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -

    vs

    ΒΑΛΕΝΘΙΑ -

  • ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

    vs

    ΛΥΩΝ-ΒΙΛΕΡΜΠAΝ -

  • ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΠΛΑΤΑΝΙAΣ -

    vs

    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -

  • ΣAΛΚΕ -

    vs

    ΓΚΛAΝΤΜΠΑΧ -

  • ΛΕΓΚΑΝΕΣ -

    vs

    ΧΕΤAΦΕ -

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1

    vs

    ΑΕΚ 1

  • ΖΕΝΙΤ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -

    vs

    ΒΑΛΕΝΘΙΑ -

  • ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ -

    vs

    KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

  • ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

    vs

    ΛΥΩΝ-ΒΙΛΕΡΜΠAΝ -

  • ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

    vs

    ΜΠAΓΕΡΝ ΜΟΝAΧΟΥ -

  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

    vs

    ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚAΟΥΝΑΣ -

  • ΑΝΚΑΡΑΓΚΟΥΤΣΟΥ -

    vs

    ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Κύπελλο Ισπανίας: Εύκολα τα φαβορί!

Κύπελλο Ισπανίας: Εύκολα τα φαβορί!

Κύπελλο Ισπανίας: Εύκολα τα φαβορί!

Tα φαβορί της LaLiga δεν έπεσαν στην παγίδα των μικρών, έμαθαν από τον αποκλεισμό της Αλαβές και προκρίθηκαν στον β' γύρο του Κυπέλλου!

Η Αλαβές αποκλείστηκε στην α' φάση του κυπέλλου, ωστόσο οι μεγάλοι της LaLiga απέφυγαν τις παγίδες και πήραν το εισιτήριο για την επόμενη φάση. Η Σοσιεδάδ διέλυσε με 8-0 τη Μπεσερίλ, ενώ η Μπέτις συνέτριψε την Αντονιάνο με 4-0. Εύκολα η Θέλτα 2-0 την Πένια, όπως και η Εσπανιόλ τη Γέιδα με το ίδιο σκορ. 

Τρίτη (17/12)
Λέαλταντ-Κάντιθ 0-1
Θορούσο-Μιράντες 4-4 (4-5 παράταση)
Χαέν-Αλαβές 3-1
Λογκρονιές-Έιμπαρ 0-5
Οσπιταλέτ-Γρανάδα 2-2 (2-3 παράταση)
Ιγιουέθα-Ντεπορτίβο Λα Κορούνια 0-2
Μαρμπέγια-Γκιχουέλο 2-1
Ουνιόν Ποπιλάρ Λανγκρέο-Έμπρο 2-3
Κασερένο-Αλκορκόν 1-0
Σοκουεγιάμος-Σαραγόσα 0-1
Πορτουγκαλέτ-Εξτρεμαδούρα 1-0
Πένα Σπορτ Ταφαγιά-Φουενλαμπράδα 0-0 (0-1 παράταση)
Καστεγιόν-Λας Πάλμας 0-2
Ταραθόνα-Βαγιεκάνο 0-0 (0-1 παράταση)
Χιμνάστικα Σετζοβιάνα-Έλτσε 0-2
Θαμόρα-Σπόρτινγκ Χιχόν 2-1
Εσκομπέδο-Μάλαγα 2-0
Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα-Ατλέτικο Μπαλεάρες 1-0
Χέρκουλες-Ουέλβα 0-1
Ιντερσίτι-Αθλέτικ Μπιλμπάο 0-3
Ανδόρα-Λεγκανιές 1-1 (1-1 παράταση, 5-6 πέναλτι)
Θεούτα-Νουμάνθια 1-1 (1-1 παράταση, 3-2 πέναλτι)
Καρταγένα-Λεϊόα 4-1
Μούρθια-Σανταντέρ 1-0
Μενσαχέρο-Τενερίφη 0-3

Τετάρτη (18/12)

Ντε λος Ρέγιες-Κόρδοβα 2-0
Ελ Παλμάρ-Χετάφε 1-2
Κομίγιας-Βιγιαρεάλ 0-5
Τολόσα-Βαγιαδολίδ 0-3
Ελ Άλαμο-Μαγιόρκα 0-1
Μπεργαντίνιος-Σεβίλλη 0-1
Μελίγια-ΟΥΚΑΜ Μούρθια 1-2
Μπανταλόνα-Οβιέδο 3-1
Τουντελάνο-Αλμπαθέτε 0-1
Ποντεβέδρα-Ίμπιζα (αναβλήθηκε)
Σεστάο Ρίβερ Κλαμπ-Λούγκο 1-1 (6-5 πέναλτι)
Μπαρακάλδο-Βιγιαρουμπία 0-0 (5-3)

Πέμπτη (19/12)
Μελίγα - Λεβάντε 0-5
Πένα - Θέλτα 0-2
Αντονιάνο  - Μπέτις 0-4
Αμορεμπιέτα - Μπανταχόθ 0-1
Πένια Ντεπορτίβα - Πονφεραντίνα 0-1 παρ. 
Κουλτουράλ - Λας Ρόχας 3-0
Γιέιδα - Εσπανιόλ 0-2
Ράγιο Μαντ. - Φερόλ 1-0
Γιαγκοστέρα - Χάρο Ντεπορτίβο 0-1
Λαρέδο - Ουέσκα 0-1
Μπεσερίλ - Σοσιεδάδ 0-8
Λόρκα - Οσασούνα 0-3
Λινάρες- Χιρόνα 1-2
Κορνέγια - Οριχουέλα 3-4 πεν. 
Ταραγόνα - Ολότ 3-1 παρ.
Ταμαραθέτε - Αλμερία 3-2 παρ.

Best of internet