Δεν άντεξε να βλέπει κι έφυγε στο 78' ο Μπέιλ

Κώστας Ζάλιαρης

Από το ραδιόφωνο του αυτοκινήτου του άκουσε το δεύτερο γκολ της Ρεάλ Σοσιεδάδ στο «Σαντιάγο Μπερναμπέου» ο Γκάρεθ Μπέιλ, αφού στο 78ο λεπτό της αναμέτρησης αποχώρησε από το γήπεδο, όπου είχε βρεθεί να παρακολουθήσει το ματς της Ρεάλ από τα επίσημα, λόγω τραυματισμού...

Γουλβς-Λίβερπουλ με ειδικό στοίχημα σε ενισχυμένη απόδοση!

Ο Ουαλός άσος της «βασίλισσας» θ' απουσιάσει για περίπου δυο εβδομάδες ακόμα και το βράδυ της Κυριακής βρέθηκε στο γήπεδο για να δει το δεύτερο ματς της ομάδας του για τη LaLiga μέσα στο 2019.

Παρ' όλα αυτά, όπως αναφέρει ο ισπανικός Τύπος, ο Μπέιλ αποχώρησε στο 78ο λεπτό κι ενώ το σκορ ήταν ακόμα στο 1-0 υπέρ της Σοσιεδάδ, ακούγοντας πιθανότατα το δεύτερο γκολ των Βάσκων από το ραδιόφωνο...