Διαιτητής μετράει γκολ-φάντασμα και το πανηγυρίζει! (vid)

Ξεσηκωμό έχει προκαλέσει στην Ισπανία βίντεο από αγώνα τέταρτης κατηγορίας, όπου διαιτητής μετράει γκολ που δεν μπήκε ποτέ και στη συνέχεια το πανηγυρίζει με ποδοσφαιριστή!

Ήταν άραγε στημένος; Ένας διαιτητής στην τέταρτη κατηγορία της Ισπανίας έχει προκαλέσει ξεσηκωμό μετά από το συμβάν που έλαβε χώρα στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης Γέμπενες – Αλκομπένδας.

Οι γηπεδούχοι στις καθυστερήσεις κάνουν το 2-1 με τη μπάλα όμως να μην περνά ποτέ τη γραμμή του τέρματος! Ο διαιτητής μέτρησε κανονικά το... γκολ-φάντασμα και στη συνέχεια δεν δίστασε να το πανηγυρίσει με παίκτη της Γέμπενες!

Αξίζει να σημειωθεί μάλιστα ότι από το 20ο λεπτό είχε αποβάλει και παίκτη της φιλοξενούμενης ομάδας!