TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE
  • LALIGA SANTANDER
  • PREMIER LEAGUE
  • SERIE A
  • BUNDESLIGA
  • STOIXIMAN.GR GREEK BASKET LEAGUE
  • NBA
  • BASKETBOL SUPER LIGI
  • PREMIER LEAGUE
  • FA CUP
  • SÜPER LIG
  • FOOTBALL LEAGUE
  • LIGUE 1
  • LIGA ENDESA
  • LEGA A
  • ΚΑΛΑΜAΤΑ -

    vs

    ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -

  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ -

    vs

    ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Η τελευταία αγωνιστική των ομίλων στο Κύπελλο

Η τελευταία αγωνιστική των ομίλων στο Κύπελλο

Η τελευταία αγωνιστική των ομίλων στο Κύπελλο

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΟ το πρόγραμμα της 3ης ημέρας των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος. 

Ανακοινώθηκε την Παρασκευή (23/11) από την ΕΠΟ το πρόγραμμα της 3ης και τελευταίας ημέρας της φάσης των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος της περιόδου 2018-19. 

Οι αναμετρήσεις θα διεξαχθούν το τριήμερο 18-20 Δεκεμβρίου ενώ αξίζει να σημειωθεί πως σε κάποιους ομίλους - όπου είναι ανοιχτό το ενδεχόμενο ισοβαθμιών - υπάρχει κοινή ώρας έναρξης για λόγους αξιοπιστίας.

Ο κάτοχος του τίτλου ΠΑΟΚ θα παίξει την Πέμπτη (20/11) στα Σπάτα κόντρα στον Αήττητο ενώ η ΑΕΚ θ' αγωνιστεί την ίδια ημέρα με τον Βόλο στη Νεάπολη. Ο Ολυμπιακός θα ταξιδέψει στην Ξάνθη για να παίξει στις 19/12 με τον Άρη Αβατού ενώ ο Παναθηναϊκός θα επισκεφτεί τα Χανιά για να παίξει επίσης την Τετάρτη (19/12) με τον Κισσαμικό. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

1ος όμιλος

Τρίτη (18/12)

Ηρακλής – ΠΑΣ Γιάννινα (19:30)

Τετάρτη (19/12)

Θύελλα Καμαρίου – Ατρόμητος (17:15)

2ος όμιλος

Πέμπτη (20/12)

Απόλλων Λάρισας – Λαμία (15:00)

Βόλος – ΑΕΚ (15:00)

3ος όμιλος

Τρίτη (18/12)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παναιτωλικός (15:00)

Τετάρτη (19/12)

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Παναθηναϊκός (15:30)

4ος όμιλος

Πέμπτη (20/12)

Εργοτέλης – Άρης (17:15)

Αήττητος Σπάτων – ΠΑΟΚ (17:15)

5ος όμιλος

Τετάρτη (19/12)

Άρης Αβάτου – Ολυμπιακός (15:00)

Πέμπτη (20/12)

Παναχαϊκή – Λεβαδειακός (19:30)

6ος όμιλος

Τρίτη (18/12)

Απόλλων Παραλιμνίου – Αστέρας Τρίπολης (17:15)

Πέμπτη (20/12)

ΑΟΤ – Απόλλων Σμύρνης (15:00)

7ος όμιλος

Τετάρτη (19/12)

Κέρκυρα – ΟΦΗ (15:00)

Νίκη Βόλου – Ξάνθη (15:00)

8ος όμιλος

Τρίτη (18/12)

Ηρόδοτος – Πανιώνιος (15:00)

Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ (19:30)

Best of internet