Ο Σιδηρόπουλος στο ΠΑΟΚ - Άρης

Ο Σιδηρόπουλος στο ΠΑΟΚ - Άρης

Ο Σιδηρόπουλος στο ΠΑΟΚ - Άρης

Ο Τάσος Σιδηρόπουλος ορίστηκε να διαιτητεύσει το ντέρμπι ΠΑΟΚ - Άρης για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου.

Σασουόλο - Εμπολι με πριμ 5%*, ακόμα καλύτερες αποδόσεις και 200+ ειδικά στοιχήματα! (21+) * Ισχύουν Οροι και Προϋποθέσεις

Η ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος με τον Τάσο Σιδηρόπουλο να είναι ο άνθρωπος που θα διαιτητεύσει το ντέρμπι της Τούμπας μεταξύ του ΠΑΟΚ και του Άρη. 

Στο ΑΕΚ - Λαμία διαιτητής θα είναι ο Τζήλος, ενώ στην αναμέτρηση Ολυμπιακού - Λεβαδειακού ο Ευαγγέλου. Τέλος, στο Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός ο Σκουλάς θα είναι ο άρχοντας της αναμέτρησης.

Από εκεί και πέρα στο παιχνίδι της ΑΕΚ με τη Λαμία ορίστηκε ο Τζήλος, στην αναμέτρηση Ολυμπιακού-Λεβαδειακού ο Ευαγγέλου και στο Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός τον Σκουλά. Αξιοσημείωτο ότι και οι τρεις διαιτητές (μαζί με τον Διαμαντόπουλο) είναι υποψήφιοι για το σήμερα της FIFA. 

Αναλυτικά οι ορισμοί: 

Τρίτη (25/9)

(19:00) Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης: Τσαμούρης (Κουρομπύλια, Σαμοΐλης, 4ος Ζαχαριάδης)
(21:30) Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα: Κουμπαράκης (Τζιότζιος, Νικολακάκης, 4ος Μανούχος)
(16:30) Βόλος ΝΠΣ-Απόλλων Λάρισας: Μπεκιάρης (Βογιατζής, Καλύβας, 4ος Παπακωνσταντίνου)
(16:30) Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα: Βουρνέλης (Νταβέλας, Τοροσιάδης, 4ος Μαμασούλας)
(16:30) Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου: Κολύτας (Αναστασάκης, Κοκμοτός, 4ος Σταυρουλάκης)
(16:30) ΟΦ Ιεράπτρας-ΑΟΧ/Κισσαμικός: Κατοίκος (Γαρεφαλάκης, Δασκαλάκης, 4ος Πατεμτζής)

Τετάρτη (26/9)

(19:00) ΠΑΟΚ-Άρης: Σιδηρόπουλος (Κωσταράς, Απτόσογλου, 4ος Σέζος)
(21:00) ΑΕΚ-Λαμία: Τζήλος (Κωνστάντιος, Δημόπουλος, 4ος Λάμπρου)
(19:00) Νίκη Βόλου-Κέρκυρα: Πανητσίδης (Παπαδάκης, Πάντσης, 4ος Μελτζανίδης)
(16:30) Ξάνθη-ΟΦΗ: Τζοβάρας (Νικολαΐδης, Πάτρας, 4ος Κοτσάνης)
(16:30) Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης: Ντάουλας (Ψηλός, Νικολάου, 4ος Στάμου)

Πέμπτη (27/9)

(19:00) Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός: Σκουλάς (Σάββας, Χατζηνάκος, 4ος Φωτιάδης)
(21:30) Ολυμπιακός-Λεβαδειακός: Ευαγγέλου (Φωτόπουλος, Κολοσιώνης, 4ος Βρέσκας)
(19:00): Πανιώνιος-Λάρισα: Τάσης (Σινιοράκης, Δίπλαρης, 4ος Γρατσάνης)
(16:30) Άρης Αβατου-Παναχαϊκή: Σ.Σιδηρόπουλος (Διαμαντής, Τερζόπουλος, 4ος Γεωργιτσόπουλος)
(16:30) Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής: Γκάμαρης-Γεωργακόπουλος, Νιδριώτης, 4ος Λεμπέσης) 

Best of internet