TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • LALIGA SANTANDER
  • SERIE A
  • BUNDESLIGA
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • LIGUE 1
  • SUPER LEAGUE 2
  • SÜPER LIG
  • PREMIER LEAGUE
  • TENNIS
  • CLUB FRIENDLY
  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • ΜΚ ΧΙΜΚΙ -

    vs

    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ -

  • ΖΕΝΙΤ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -

    vs

    ΛΥΩΝ-ΒΙΛΕΡΜΠAΝ -

  • ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ BEKO -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

    vs

    ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1

    vs

    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0

  • ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ -

    vs

    ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • INTER -

    vs

    ΡΟΜΑ -

  • ΒΙΓΙΑΡΕAΛ -

    vs

    ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2

    vs

    ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 0

  • ΒΙΓΙΑΡΕAΛ -

    vs

    ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

  • ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ -

    vs

    ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΜΚ ΧΙΜΚΙ -

    vs

    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ -

  • ΖΕΝΙΤ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -

    vs

    ΛΥΩΝ-ΒΙΛΕΡΜΠAΝ -

  • ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ BEKO -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

    vs

    ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

  • ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ -

    vs

    ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ -

  • LIVE

    ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ 0

    vs

    ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ 0

  • LIVE

    ΖΕΝΙΤ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0

    vs

    ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ 0

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (4η/5η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (4η/5η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (4η/5η αγωνιστική)

Δείτε πως διαμορφώθηκε το «σκηνικό» στους οκτώ ομίλους της Γ' Εθνικής για την 4η και 5η αγωνιστική.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

Ηρακλής Ζυγού-Αετός Οφρυνίου 1-2 (60' Πανέρης / 42' Αποστολίδης πεν, 44' Δουμάνης)

Κεραυνός Πέρνης-Δόξα Κάτω Καμήλας 2-4 (57' Κυριακόπουλος, 63' Μπαντάνης / 43' Μπονέρης, 51' Κωνσταντίνου, 74 Σαρέγκος', 90' Γεράκης)

Κιλκισιακός-Πανδραμαϊκός 0-3 (12' Μπερούκας, 57' , 61' )

Ένωση Αλεξανδρούπολης-Δόξα Θεολόγου 1-0 (20' Λίτσος)

Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης 1-2 (33' Χακάν / 62' Μπλιος, 77' Λίτσκας)

Πανσερραϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 (80' Φαμπρίτσιο / 28' Γαϊδαρτζής)

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

 

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

ΑΟ Σειρήνα-Νίκη Αγκαθιάς 1-5 (74' Ντόλιας / 32'-50'-63' Καραγιάννης, 38' Λαμπίρης, 82' Μητσιούδης)

Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΣ Φλώρινα 3-0 (26', 50', 80' )

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αναγ.Γιαννιτσών 1-0 (32' Κράτσιος)

Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας 0-4 (43'-71' Κωστούλας, 68' Ξόμπλιος, 74' Μαγγίζης)

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός 0-1 (63' Τσουκάνης πεν)

Μ.Αλεξ.Τρικάλων-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-1 (17' Σουλίδης πεν)

Άρης Παλαιοχωρίου-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3 α.α.

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

 

3ος όμιλος

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΣ Μετέωρα 2-2 (45' Διβανές, 90+ αυτογκόλ / 15'-82' Ιωάννου)

ΑΕ Καρίτσας-Ατρόμητος Παλαμά 2-2 (35' Γκίκα, 45' Αλεξίου / 2' Αλεξόπουλος, 88' Μπαντής)

ΑΠΟ Αταλάντη-Θησέας Αγριάς 1-2 (71' Ζυγογιάννης / 30' Ιωαννίδης, 45' Κοτζαθανάσης)

Διαγόρας Στεφανοβίκειου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

ΑΟ Ποταμιάς-Ηρακλής Λάρισας 1-2 (45'+ Κατσαρής / 24' Ναρίνογλου, 82' Μουξός)

Δίας Δίου-Πιερικός 0-1 (82' Κυπαρίσσης)

ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρός 1-0 (80' Μπιτέλης)

 

4ος όμιλος

ΑΕΠ Κοζάνης-Τηλυκράτης 2-0 (51' Πάλλας, 56' Ντινόπουλος)

Απόλλων Ευπαλίου-Αχέρων Καναλακίου 1-1 (59' Φλέγγας / 33' Βασιλειάδης)

Θιναλιακός-ΠΑΣ Πρέβεζα 2-0 (35' Λούβρος, 49' Αγόρας)

 ΑΟ Ανατολής-Αναγέννηση Άρτας 1-3 (19' Τσουμάνης / 44' Παπακίτσος, 56' Μπότσαρης, 60' Σιδηρόπουλος πεν)

Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Ιτέας 2-2 (53'-74' Μπίντσης / 14' Καψάσκης, 22' Καντεράι πεν)

 ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1 (70' Κιπτίου / 14' Καραγιάννης)

ΑΕ Μεσολογγίου-Σούλι Παραμυθιάς 1-0 (23' Φονταλής)

5ος όμιλος

ΑΕ Μοσχάτου-Άγιος Ιερόθεος 3-1 (35' Ψυχογιός, 41' Πασαλίδης, 90+ / 43' )

Εθνικός Πειραιά-Θύελλα Καμαρίου 1-2 (48' Διάκος πεν / 31' Αργυρίου, 36' Καραλής)

Ακράτητος-Ηλυσιακός 1-1

AE Κηφισιάς-Άγιοι Ανάργυροι 2-1 (6' Ρέντζης, 90+ Κολούκας / 45' Σεχολάρι)

Φωστήρας-Καλλιθέα 2-2 (64' Πανάκης, 90+ Κουλούρης / 37' Στούπης πεν, 73' Μαρουκάκης)

Άνω Μερά-ΑΠΟ Κερατσίνι 0-0

Πανθηραϊκός-Ερμής Κορυδαλλού 2-0 (4' Μπιρμπίλι, 80' Περιάλης)

 

6ος όμιλος

Αιολικός-Αχαρναϊκός 0-0

Νέας Αρτάκης-Παλληνιακός 1-2 (15' Βεζιρτζόγλου / 35' Κολοτούρος, 39' Τρυφιάτης)

Παναρκαδικός-Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-2 (51' Τρέσα / 9' Ευθυμίου, 67' Πατσίλης)

Κόρινθος 2006-ΑΕΚ Τρίπολης 2-0 (23' Παλιάτσιος, 45+ Ράπτης)

ΑΟ Υπάτου-Θύελλα Ραφήνας 0-1 (33' Μπουντάκης)

ΑΣ Ρόδος-Αήττητος Σπάτων 2-0 (45+ Γιόνδης, 85' Βουργουτζής)

Ρεπό: ΓΣ Μαρκό

 

7ος όμιλος

Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΠΣ Σπάρτη 0-2 (18' Γεμιστός, 33' Σαμπατάκος)

Αστέρας Βλαχιώτη-Ναύπλιο 2017 1-0 (68' Κουρτέσης)

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΕ Ερμιονίδας 3-1 (29' Τρίγκας, 39' πεν-84' Γεωργαντόπουλος / 55' Τριμπόνιας)

ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος 1-1 (90+ Γούρμος / 43' αυτογκόλ)

Τσιλιβή-Πανηλειακός 1-1 (77' Μαρούδας / 50' Μπαβέλης)

Διαβολιτσίου-Πανγυθεατικός 2-1 (14' αυτογκόλ, 90+ Βιγιαφάνε / 90+)

Παναργειακός-Θύελλα Πατρών 0-1 (90+ Σπανός πεν)

 

8ος όμιλος

ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Αγίου Νικολάου 1-0 (90' Μπρίτο)

ΑΟ Πόρου-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-3 (45' Μεταξάκης πεν / 13' Βεστάκης, 29' Κόλα, 66' αυτογκόλ)

Πανακρωτηριακός-Ρεθυμνιακός 3-2 (1'-11' Καρλίτο, 90+ Δρακάκης / 13' Δελήμπασης πεν, 86' Αντεμάι)

Γιούχτας-Ατσαλένιος 2-2 (35' Ραπτάκης, 74' / 15' Τζουβανάκης, 58' Κόλλιας)

Ρεπό: Ηρόδοτος

 

Best of internet