TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • CLUB FRIENDLY
  • EUROBASKET QUALIFIERS (WOMEN)
  • EURO CHAMP. QUALIFICATION
  • CHAMPIONS LEAGUE
ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας της Γ' Εθνικής

Στη σέντρα βρέθηκαν για πρώτη φορά την φετινή σεζόν οι ομάδες της Γ' Εθνικής. Όλα τα αποτελέσματα της πρεμιέρας.

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Ένωση Αλεξανδρούπολης 2-1 
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου 1-1 
Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός 1-2 
Δόξα Κάτω Καμήλας-Απολλών Παραλιμνίου 0-1 
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης 3-1 
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθης 0-2 

Ρεπό: Κιλκισιακός

2ος όμιλος

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας 0-5 
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 1-0 
ΠΑΣ Φλώρινα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-2 
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-1 
Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός 1-0 
Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας 0-0 
Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

3ος όμιλος

Ατρομητός Παλαμά-ΓΣ Αλμυρού 2-0 
Θησέας Αγριάς-Πιερικός 0-1 
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας 0-0 
ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-1 
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς 1-0 
ΑΕ Καρίτσας-Δίας Δίου 4-0 
Δίγενης Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 1-2 

4ος όμιλος

Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμμης 1-2
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Μεσολογγίου 1-0 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς 2-0 
ΠΑΣ Πρεβέζα-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0 
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας 3-0 
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Ανατολής 1-0 
Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα 1-0 

5ος όμιλος

Κερατσίνι-Άγιοι Ανάργυροι 1-1 
Άγιος Ιερόθεος-Άνω Μερά 1-0
ΑΕ Μοσχάτου-Πανθηραϊκός 0-1 
Θύελλα Καμαρίου-Ερμής Κορυδαλλού 1-0 
Ηλυσιακός-Καλλιθέα 0-1 
Ακράτητος-Κηφισιά 1-0 
Εθνικός-Φωστήρας 0-1 

6ος όμιλος

Παλληνιακός-Ρόδος 0-0 
Παναρκαδικός-Κόρινθος ’06 2-1 
Νέα Αρτάκη-ΑΟ Υπάτου 1-1 
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Θύελλα Ραφήνας 0-0 
Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης 2-1 
Αήττητος Σπάτων-Μαρκό 1-1 

Ρεπό: Αιολικός

7ος όμιλος

ΠΣ “Η Σπάρτη”-ΠΑΟ Βάρδας 3-0 
Διαγόρας Βραχνείκων-ΑΟ Τσιλιβή 2-1 
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-0 
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός 0-0 
Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών 1-0 
Ερμιονίδα-Πανγυθεατικός 0-1 
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Πανηλειακός 1-0 

8ος όμιλος

Ατσαλένιος-Επισκοπή 2-3 
Πανακρωτηριακός-Ηρόδοτος 0-1 
Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος 3-1 
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3-1 

Ρεπό: Πόρος

Best of internet