TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • PREMIER LEAGUE
  • SERIE A
  • PREMIER LEAGUE
  • SÜPER LIG
ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Γ' Εθνική: Η κλήρωση του πρωταθλήματος, σέντρα στις 22/9

Γ' Εθνική: Η κλήρωση του πρωταθλήματος, σέντρα στις 22/9

Γ' Εθνική: Η κλήρωση του πρωταθλήματος, σέντρα στις 22/9

Το πρωί της Τετάρτης (11/9) πραγματοποιήθηκε στα γραφεί της ΕΠΟ η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, με τη σέντρα να είναι στις 22/9.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 22 Σεπτεμβρίου, ενώ μετά τις 29 Μαρτίου θα αρχίσουν τα μπαράζ. Επίσης, τα Χριστούγεννα προγραμματίστηκε ρεπό δύο εβδομάδων.

Ιδού το πρόγραμμα της πρεμιέρας όλων των ομίλων:

1ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Δόξα Κάτω Καμήλας-Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Ορφανού-Ένωση Άνθειας Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου
Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: Κιλκισιακός

*Μετά την αποχώρηση του Ιάσμου, ο 1ος όμιλος έμεινε με 13 ομάδες

2ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Γιαννιτσά-Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα-Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς-Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός
Αστραπή Μεσοποταμιάς-Αγροτικός Αστέρας
Θύελλα Σαρακήνων-Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

3ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς
ΑΕ Καρίτσας-Δίας Διου
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά-ΓΣ Αλμυρός
Θησέας Αγριάς-Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας

4ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Τηλυκράτης-ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμης
ΑΕΠ Καραγγιανίων-ΑΕ Μεσολογγίου
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας

5ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος-ΑΣ Άνω Μεράς
Ακράτητος-Κηφισιά
Εθνικός-Φωστήρας
ΑΕ Μοσχάτου-Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου-Ερμής Κορυδαλλού
Ηλυσιακός-Καλλιθέα
Κερατσίνι- Άγιοι Ανάργυροι

6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Παλληνιακός-Ρόδος
Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006
Νέα Αρτάκη-ΑΟ Υπάτου
ΠΑΣ Κιθαιρών-Θύελλα Ραφήνας
Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης
Αήττητος Σπάτων-Μαρκό

Ρεπό: Αιολικός

7ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΠΣ η Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-ΑΟ Τσιβιλή
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός
Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών
ΑΕ Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός
Ζάκυνθος-Πανηλειακός

8ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΠΟ Ατσαλένιου-Επισκοπή
Πανακρωτηριακός-Ηρόδοτος
Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Πόρος

Best of internet