TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE
  • PREMIER LEAGUE
  • LALIGA SANTANDER
  • SERIE A
  • BUNDESLIGA
  • STOIXIMAN.GR GREEK BASKET LEAGUE
  • NBA
  • LIGUE 1
  • FOOTBALL LEAGUE
  • SÜPER LIG
  • PREMIER LEAGUE
  • LIGA ENDESA
  • LEGA A
  • BASKETBOL SUPER LIGI
  • A1 VOLLEY MEN
  • TENNIS
  • CLUB FRIENDLY
  • LIVE

    ΟΦΗ 1

    vs

    ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 0

  • LIVE

    ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 0

    vs

    ΗΡΑΚΛΗΣ 0

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και ο... χαμός στο φινάλε της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και ο... χαμός στο φινάλε της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και ο... χαμός στο φινάλε της Γ' Εθνικής

Την τελευταία αγωνιστική θα κριθούν τα πάντα στους 6 από τους 8 ομίλους της Γ' Εθνικής. Δείτε όλα τα αποτελέσματα της αγωνιστικής, τις βαθμολογίες και την επόμενη αγωνιστική για τους διεκδικητές της ανόδου και των δεύτερων θέσεων.

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Ασπίδα Ξάνθης  4-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ορφέας Ξάνθης  0-1
Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  3-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Νέστος Χρυσούπολης  0-2
Κεραυνός Πέρνης – ΑΕ Καλαμπακίου  1-1
Αετός Ορφανού – Πανσερραϊκός  1-2
Άρης Αβάτου – Αλέξανδρος Κιλκίς  3-0

Βαθμολογία

1 Καβάλα 63
2 Νέστος Χρυσούπολης 62
3 Πανσερραϊκός 45
4 Απόλλων Παραλιμνίου 42
5 Αετός Ορφανού 39
6 Άρης Αβάτου 38
7 Αλέξανδρος Κιλκίς 36
8 Ορφέας Ξάνθης 36
9 Κεραυνός Πέρνης 32
10 ΑΕ Καλαμπακίου 26
11 Εθνικός Αλεξ/πολης 21
12 Ασπίδα Ξάνθης 20
13 Εθνικός Σιδηροκάστρου 13
14 ΠΑΟΚ Κοσμίου 13

Τελευταία αγωνιστική:

Ασπίς Ξάνθης - Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης - Αετός Ορφανού

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός  1-0
Ερμής Αμυνταίου – Νίκη Αγκαθιάς  0-1
ΠΟ Τριγλίας – ΑΣ Γιαννιτσά  3-1
ΑΠΕ Λαγκαδά – Εδεσσαϊκός  0-3
Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτικός Αστέρας  3-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Μελιτέας Μελίτης  2-0
Βέροια – Ολυμπιακός Κυμίνων  2-0

Βαθμολογία

1 Βέροια 54
2 ΠΟ Τριγλίας 52
3 Άρης Παλαιοχωρίου 51
4 Νίκη Αγκαθιάς 50
5 Εδεσσαϊκός 44
6 Αλμωπός Αριδαίας 42
7 Μακεδονικός 36
8 Αγροτικός Αστέρας 34
9 ΑΣ Γιαννιτσά 34
10 ΠΑΟ Κουφαλίων 21
11 Ολυμπιακός Κυμίνων 19
12 Μελιτέας Μελίτης 18
13 ΑΠΕ Λαγκαδά 13
14 Ερμής Αμυνταίου 12

Τελευταία αγωνιστική:

Αγροτικός Αστέρας - Βέροια

Μακεδονικός - ΠΟ Τρίγλιας

Νίκη Αγκαθιάς - Λαγκαδάς

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα – Κρόνος Αργυράδων  0-1
Τηλυκράτης – Θρίαμβος Σερβιανών  2-0
AΕ Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθιάς  1-0
Θεσπρωτός – Ναυπακτιακός  3-0
ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Σιάτιστας  0-3 α.α.
Αχέρων Καναλακίου – Γρεβενά Αεράτα  4-1
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Βαθμολογία

1 Κρόνος Αργυράδων 45
2 Αχέρων Καναλακίου 44
3 Θεσπρωτός 44
4 Μακεδονικός Φούφα 42
5 Ναυπακτιακός 40
6 ΑΕ Λευκίμμης 39
7 Τηλυκράτης 39
8 Σούλι Παραμυθιάς 37
9 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 32
10 Θρίαμβος Σερβιανών 30
11 Μακεδονικός Σιάτιστας 19
12 Γρεβενά Αεράτα 5
13 ΑΟ Φλωριάδας -7

Τελευταία αγωνιστική:

Ναυπακτιακός Αστέρας - Αχέρων Καναλακίου

Κρόνος Αργυράδων - Τηλυκράτης

Θρίαμβος Σερβιανών - Θεσπρωτός

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – Θησέας Αγριάς  3-0
ΑΟ Στυλίδας – Πιερικός  0-4
Φωκικός  – Αναγέννηση Καρδίτσας  3-0 α.α.
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ολυμπιακός Βόλου  0-2
Νίκη Βόλου – ΑΣ Μετέωρα  2-0
ΓΣ Αλμυρού – Αστέρας Ιτέας  1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης  1-1

Βαθμολογία

1 Ολυμπιακός Βόλου 68
2 Νίκη Βόλου 66
3 Αστέρας Ιτέας 43
4 ΑΣ Μετέωρα 39
5 ΓΣ Αλμυρού 35
6 Πιερικός 35
7 ΑΟ Σελλάνων 35
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 34
9 Θησέας Αγριάς 32
10 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 27
11 Απόλλων Μακρυχωρίου 25
12 ΑΟ Στυλίδας 24
13 Φωκικός 20
14 Αναγέννηση Καρδίτσας -8

Τελευταία αγωνιστική: 

Ολυμπιακός Βόλου - Αλμυρός

Πιερικός - Νίκη Βόλου

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – Γιούχτας  1-1
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  3-2
Αμπελακιακός  – ΟΦ Ιεράπετρας  0-2
ΑΕ Νεάπολης – Ατσαλένιος  0-3
Εθνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας  3-0
Ιωνικός – ΑΟ Επισκοπής  2-0
Ρεπό : Προοδευτική

Βαθμολογία

1 ΟΦ Ιεράπετρας 47
2 Ιωνικός 44
3 Εθνικός 44
4 ΑΟ Επισκοπής 39
5 Γιούχτας 37
6 Ατσαλένιος 34
7 ΑΠΟ Κερατσίνι 33
8 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 32
9 Προοδευτική 26
10 Αμπελακιακός 25
11 ΑΟ Παλαιόχωρας 20
12 Ατρόμητος Πειραιά 11
13 ΑΕ Νεάπολης 10

Τελευταία αγωνιστική:

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Εθνικός

Ατσαλένιος - Ιωνικός

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Παλληνιακός  1-0
Παναιγιάλειος – Αστέρας Αμαλιάδας  3-0
Αχαρναϊκός  – Φοίβος Κρεμαστής  2-0
Ιάλυσος – Πανηλειακός  1-1
Διαγόρας Βραχνεΐκων- Θύελλα Ραφήνας  1-0
Νίκη Τραγανού – Πανμοβριακός  2-2
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

Βαθμολογία

1 Ιάλυσος 58
2 Διαγόρας Ρόδου 54
3 ΠΑΟ Βάρδας 37
4 Παλληνιακός 37
5 Διαγόρας Βραχνεΐκων 35
6 Θύελλα Ραφήνας 33
7 Πανηλειακός 32
8 Αχαρναϊκός 28
9 Παναιγιάλειος 27
10 Νίκη Τραγανού 25
11 Πανμοβριακός 20
12 Φοίβος Κρεμαστής 16
13 Αστέρας Αμαλιάδας 3

7ος όμιλος – 21η αγωνιστική εξ αναβολής

Χαραυγιακός-Χαλκίδα 4-1 
Θύελλα Καμαρίου-Άγιος Ιερόθεος 2-0 
Καλλιθέα-Άγιοι Ανάργυροι 4-1
Απόλλων Ερέτριας-ΠΑΣ Κόρινθος 2-0 

Βαθμολογία

1 Αιγάλεω 53
2 Αιολικός 40
3 Ηλυσιακός 35
4 Πανθηραϊκός 30
5 ΑΟ Αγ. Αναργύρων 28
6 Άγιος Ιερόθεος 27
7 Θύελλα Καμαρίου 26
8 Καλλιθέα 26
9 Χαραυγιακός 26
10 Χαλκίδα 19
11 Κόρινθος 18
12 Απόλλων Ερέτριας 9

8ος όμιλος

ΑΕ Ερμιονίδας – Καλαμάτα  0-2
Παναρκαδικός – Ασπρόπυργος  0-3
ΑΟ Κατασταρίου – ΑΕ Πελλάνας  1-1
Μανδραϊκός – Παναργειακός  1-3
Ένωση Λέρνας – ΑΟ Υπάτου  1-3
Πάμισος – ΑΟ Εικοσιμίας  1-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Αμβρυσσέας Διστόμου  2-5

Βαθμολογία

1 Ασπρόπυργος 63
2 Καλαμάτα 62
3 Παναργειακός 54
4 ΑΟ Υπάτου 39
5 ΑΟ Κατασταρίου 38
6 ΑΕ Ερμιονίδας 37
7 ΑΕ Πελλάνας 37
8 Αστέρας Βλαχιώτη 37
9 Παναρκαδικός 34
10 Αμβρυσσέας Διστόμου 30
11 Μανδραϊκός 25
12 Ένωση Λέρνας 18
13 Πάμισος Μεσσήνης 12
14 ΑΟ Εικοσιμίας 3

Τελευταία αγωνιστική:

Ασπρόπυργος - Λέρνα

Καλαμάτα - Παναρκαδικός

Best of internet