Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της Γ' Εθνικής

Με το ντέρμπι της Προοδευτικής με τον Ιωνικό να λήγει ισόπαλο 0-0 να ξεχωρίζει, συνεχίστηκε την Κυριακή το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής. Δείτε τα αποτελέσματα από όλες τις αναμετρήσεις.

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Καλαμπακίου 3-1 
Νέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός 3-0 
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-2 
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου 0-0 
Ασπίδα Ξάνθης-Αετός Ορφανού 0-0 
ΠΑΟΚ Κοσμίου-Κεραυνός Πέρνης 0-2 
Καβάλα-Εθνικός Σιδηροκάστρου 5-0 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αγροτικός Αστέρας 0-0 
Εδεσσαϊκός-Μελιτέας Μελίτης 3-0 
ΑΣ Γιαννιτσά-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0 
Νίκη Αγκαθιάς-Βέροια 0-0 
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 
Ερμής Αμυνταίου-Αλμωπός Αριδαίας 1-4 
ΠΟ Τρίγλιας-ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0 

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1 
Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0 
Θρίαμβος Σερβιανών-Γρεβενά Αεράτα 5-0 
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-1 
Κρόνος Αργυράδων-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης 0-3 

Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-ΑΣ Μετέωρα 1-0 
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Ιτέας 1-0 
Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0 
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Μακρυχωρίου 0-3 α.α
Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού 1-1 
Φωκικός-Νίκη Βόλου 0-1 
ΑΟ Στυλίδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1 

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-Ατσαλένιος 1-3 
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Παλαιόχωρας 5-1 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Επισκοπής 1-1 
Προοδευτική-Ιωνικός 0-0
Γιούχτας-Εθνικός 1-1 
Κερατσίνι-Αμπελακιακός 1-0 

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

6ος όμιλος

Διαγόρας-Πανηλειακός 1-0 
Φοίβος Κρεμαστής-Θύελλα Ραφήνας 0-0 
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανμοβριακός 0-5 
ΠΑΟ Βάρδας-Νίκη Τραγανού 1-0 
Παλληνιακός-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-0 
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός 1-0 

Ρεπό: Ιάλυσος

7ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Θύελλα Καμαρίου-Αιολικός 1-2 
Άγιος Ιερόθεος-Χαραυγιακός 3-2 
Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός 1-1 
Κόρινθος-Ηλυσιακός 1-1 
Απόλλων Ερέτριας-Χαλκίδα 0-1 
Καλλιθέα-Αιγάλεω 1-0 

8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2 
Παναργειακός-ΑΟ Εικοσιμίας 7-0 
Ασπρόπυργος-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-0 
Ερμιονίδα-ΑΟ Υπάτου 0-4 
Καλαμάτα-Πάμισος 1-0 
ΑΟ Κατασταρίου-Ένωση Λέρνας 1-0 
Παναρκαδικός-Μανδραϊκός 2-0 

Best of internet