Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής
1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0 (29' αυτογκόλ, 76' Μουτεσίδης πεν)
Κεραυνός Πέρνης – Καβάλα 0-2 (33' Βαλαβανόπουλος, 88' Μαρκόπουλος)
Αετός Ορφανού – ΠΑΟ Κοσμίου 3-0 (68'-74' Μουδούρογλου, 81' Ελέζι)
Άρης Αβάτου – Ασπίδα Ξάνθης 1-0 (88' Ψεμματάς)
Αλέξανδρος Κιλκίς – Ορφέας Ξάνθης 2-1 (29' Αγαθαγγελίδης, 76' Προβατίδης πεν / 89' Ξαντινίδης)
Πανσερραϊκός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 5-2 (45'-58' Κονταξής, 70'-81' Παπαβασιλείου, 72' Γκούρτσας / 25' Μαλτέζος, 36' Δεδελούδης)
ΑΕ Καλαμπακίου – Νέστος Χρυσούπολης 1-2 (59' Θεοδοσιάδης / 32' Μελισσόπουλος Α., 71' Κουτσίδης)
2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0 (33' Χατζής)
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΟ Τριγλίας 2-0 (50' Προύντσης, 59' Ξόμπλιος)
Άρης Παλαιοχωρίου – Ερμής Αμυνταίου 3-2 (78' Σιμόνι, 89' Iγνατίδης, 90+ Αποστολάς / 26'-33' Ηλιάδης)
Βέροια – Μακεδονικός 3-1 (12' Μαραγκός, 14'-39' πεν Κανούλας / 66' Καρλόπουλος πεν)
Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 (12' Προβατίδης)
Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός 0-0
Μελιτέας Μελίτης – ΑΣ Γιαννιτσά (30/1)
3ος όμιλος
Θεσπρωτός – Τηλυκράτης 0-1 (67' Τόσκα)
Αχέρων Καναλακίου – Κρόνος Αργυράδων 1-0 (17' Ζδράβος πεν)
Ναυπακτιακός – Σούλι Παραμυθιάς 2-1 (6' Γραμματικόπουλος, 69' Ευαγγέλου / 14' Ντόκας)
Γρεβενά Αεράτα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας (30/1)
Μακεδονικός Σιάτιστας – Θρίαμβος Σερβανιών (30/1)
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης (30/1)
4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1 (54' Τσιρογιάννης / 86' )
Νίκη Βόλου - ΑΟ Στυλίδας 8-0 (5'-36' Ιορδανίδης, 19' Φάμπιο, 33'-48'-53' Κέρι, 67' Βουκομάνοβιτς πεν, 90' Παπαδήμας)
ΓΣ Αλμυρού - Φωκικός 0-0
Απόλλων Μακρυχωρίου - Θησέας Αγριάς 1-2 (47' Τσιμπούκας / 35΄Δημητριάδης, 84' Γιαουπλάρι)
Αστέρας Ιτέας - Πιερικός 2-1 (71' Σεΐχι, 73' Αλεξίου / 58' Ναρίνογλου)
ΑΣ Μετέωρα - Ολυμπιακός Βόλου 2-0 (37'-75' Σκόνδρας)
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α.
5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά – Αμπελακιακός 1-1 (66' / 90+ )
ΑΕ Νεάπολης – ΑΠΟ Κερατσίνι 2-3 (57', 68' / 7', 88', 89' )
Ιωνικός – Γιούχτας 0-0
ΑΟ Επισκοπής – Προοδευτική 0-2 (74' Ντάλλας πεν, 90+')
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2 (61' Παλιάτσιος / 36' Τσίτας, 45+ Μποτωνάκης)
Ατσαλένιος – ΟΦ Ιεράπετρας 3-2 (14' Καϊμακαμούδης, 53', 61' Καρβελάς / 47' Χύσι, 89' )
6ος όμιλος
Διαγόρας Ρόδου – Αχαρναϊκός 1-0 (48' Ντουαλά)
Πανηλειακός – Φοίβος Κρεμαστής 2-0 (62' Μπαρμπαρούσης, 75' Σταθάτος)
Ιάλυσος – Παναιγιάλειος 3-0 (26' Παναγιωτόπουλος, 53' Περογαμβράκης, 82' Παπαδόπουλος)
Νίκη Τραγανού – Παλληνιακός 2-2 (41'-74' πεν Βατσής / 53' Μπαμίχας, 90+ )
Πανομβριακός – ΠΑΟ Βάρδας 1-1 (58' / 75' )
Θύελλα Ραφήνας - Αστέρας Αμαλιάδας 3-0 (24' Σουλτανίδης, 74' Χαρακτίδης πεν, 90+ )
7ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου - Απόλλων Ερέτριας 3-0 (45' Ερρίκος πεν, 62' Μάκο, 74' Αργυρίου)
Καλλιθέα - Χαραυγιακός 1-1 (16' / 67' )
Αιολικός - ΠΑΣ Κόρινθος 4-0 (11'-13'-41'-78' Ποτουρίδης)
Αιγάλεω - Άγιοι Ανάργυροι 2-1 (22' Φαρινόλα, 64' αυτογκόλ / 90+ Κολλάς)
ΑΟ Χαλκίς - Άγιος Ιερόθεος 0-2 (3' Τσατσαρής, 29' Μανδαμαδιώτης)
Ηλυσιακός - Πανθηραϊκός 1-1 (45+ Μάλτσι πεν / 34' Μάνιας)
8ος όμιλος
ΑΝΑΒΟΛΗ Πάμισος – ΑΟ Κατασταρίου
ΑΟ Εικοσιμίας – Ασπρόπυργος 0-4 (Πετρόπουλος 2, Καραλής, Πρίκας)
ΑΕ Ερμιονίδας – Μανδραϊκός 3-0 (11' Κουκλάς, 86' Τριμπόνιας, 90+ Σαλταπίδας)
Ένωση Λέρνας – Παναρκαδικός 3-0 (23' Μούγιος, 25' Τριανταφύλλου πεν, 74' Αϊβαλιώτης)
Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα 1-0 (58' Μούφλης)
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΕ Πελλάνας 0-1 (2' Σικαλόπουλος)
ΑΟ Υπάτου – Παναργειακός 0-1 (90+ Μπριλάκης)
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.