TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • CEV CUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • TENNIS
  • CHALLENGE CUP
  • UEFA EUROPA LEAGUE
  • ΡΕAΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • ΜΚ ΧΙΜΚΙ -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ BEKO -

    vs

    ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

  • ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -

    vs

    KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

  • ΜΑΚAΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ -

    vs

    ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ -

  • ΑΠΟΕΛ -

    vs

    ΣΕΒΙΛΛΗ -

  • ΠΟΡΤΟ -

    vs

    ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ -

  • ΡΟΜΑ -

    vs

    ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ -

  • ΓΚΛAΝΤΜΠΑΧ -

    vs

    ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ -

  • ΜAΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝAΙΤΕΝΤ -

    vs

    ΑΛΚΜΑΑΡ -

  • ΜΚ ΧΙΜΚΙ -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ BEKO -

    vs

    ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

  • ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -

    vs

    KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

  • ΜΑΚAΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ -

    vs

    ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ -

  • ΡΕAΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • VK CESKE BUDEJOVICE -

    vs

    ΛΟΥΜΠΕ ΤΣΙΒΙΤΑΝΟΒΑ -

  • ΤΡΕΝΤΙΝΟ -

    vs

    ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα παιχνίδια για την 14η και 15η αγωνιστική στη Γ' Εθνική ολοκληρώθηκαν χωρίς κάποια τεράστια έκπληξη. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0 (29' αυτογκόλ, 76' Μουτεσίδης πεν)

Κεραυνός Πέρνης – Καβάλα 0-2 (33' Βαλαβανόπουλος, 88' Μαρκόπουλος)

Αετός Ορφανού – ΠΑΟ Κοσμίου 3-0 (68'-74' Μουδούρογλου, 81' Ελέζι)

Άρης Αβάτου – Ασπίδα Ξάνθης 1-0 (88' Ψεμματάς)

Αλέξανδρος Κιλκίς – Ορφέας Ξάνθης 2-1 (29' Αγαθαγγελίδης, 76' Προβατίδης πεν / 89' Ξαντινίδης)

Πανσερραϊκός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 5-2 (45'-58' Κονταξής, 70'-81' Παπαβασιλείου, 72' Γκούρτσας / 25' Μαλτέζος, 36' Δεδελούδης)

ΑΕ Καλαμπακίου – Νέστος Χρυσούπολης 1-2 (59' Θεοδοσιάδης / 32' Μελισσόπουλος Α., 71' Κουτσίδης)

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0 (33' Χατζής)

Αλμωπός Αριδαίας – ΠΟ Τριγλίας 2-0 (50' Προύντσης, 59' Ξόμπλιος)

Άρης Παλαιοχωρίου – Ερμής Αμυνταίου 3-2 (78' Σιμόνι, 89' Iγνατίδης, 90+ Αποστολάς / 26'-33' Ηλιάδης)

Βέροια – Μακεδονικός 3-1 (12' Μαραγκός, 14'-39' πεν Κανούλας / 66' Καρλόπουλος πεν)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 (12' Προβατίδης)

Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός 0-0

Μελιτέας Μελίτης – ΑΣ Γιαννιτσά (30/1)

3ος όμιλος

Θεσπρωτός – Τηλυκράτης 0-1 (67' Τόσκα)

Αχέρων Καναλακίου – Κρόνος Αργυράδων 1-0 (17' Ζδράβος πεν)

Ναυπακτιακός – Σούλι Παραμυθιάς 2-1 (6' Γραμματικόπουλος, 69' Ευαγγέλου / 14' Ντόκας)

Γρεβενά Αεράτα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας (30/1)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Θρίαμβος Σερβανιών (30/1)

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης (30/1)

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1 (54' Τσιρογιάννης / 86' )

Νίκη Βόλου - ΑΟ Στυλίδας 8-0 (5'-36' Ιορδανίδης, 19' Φάμπιο, 33'-48'-53' Κέρι, 67' Βουκομάνοβιτς πεν, 90' Παπαδήμας)

ΓΣ Αλμυρού - Φωκικός 0-0

Απόλλων Μακρυχωρίου - Θησέας Αγριάς 1-2 (47' Τσιμπούκας / 35΄Δημητριάδης, 84' Γιαουπλάρι)

Αστέρας Ιτέας - Πιερικός 2-1 (71' Σεΐχι, 73' Αλεξίου / 58' Ναρίνογλου)

ΑΣ Μετέωρα - Ολυμπιακός Βόλου 2-0 (37'-75' Σκόνδρας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α.

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – Αμπελακιακός 1-1 (66' / 90+ )

ΑΕ Νεάπολης – ΑΠΟ Κερατσίνι 2-3 (57', 68' / 7', 88', 89' )

Ιωνικός – Γιούχτας 0-0

ΑΟ Επισκοπής – Προοδευτική 0-2 (74' Ντάλλας πεν, 90+')

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2 (61' Παλιάτσιος / 36' Τσίτας, 45+ Μποτωνάκης)

Ατσαλένιος – ΟΦ Ιεράπετρας 3-2 (14' Καϊμακαμούδης, 53', 61' Καρβελάς / 47' Χύσι, 89' )

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Αχαρναϊκός 1-0 (48' Ντουαλά)

Πανηλειακός – Φοίβος Κρεμαστής 2-0 (62' Μπαρμπαρούσης, 75' Σταθάτος)

Ιάλυσος – Παναιγιάλειος 3-0 (26' Παναγιωτόπουλος, 53' Περογαμβράκης, 82' Παπαδόπουλος)

Νίκη Τραγανού – Παλληνιακός 2-2 (41'-74' πεν Βατσής / 53' Μπαμίχας, 90+ )

Πανομβριακός – ΠΑΟ Βάρδας 1-1 (58' / 75' )

Θύελλα Ραφήνας - Αστέρας Αμαλιάδας 3-0 (24' Σουλτανίδης, 74' Χαρακτίδης πεν, 90+ )

7ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Θύελλα Καμαρίου - Απόλλων Ερέτριας 3-0 (45' Ερρίκος πεν, 62' Μάκο, 74' Αργυρίου)

Καλλιθέα - Χαραυγιακός 1-1 (16' / 67' )

Αιολικός - ΠΑΣ Κόρινθος 4-0 (11'-13'-41'-78' Ποτουρίδης)

Αιγάλεω - Άγιοι Ανάργυροι 2-1 (22' Φαρινόλα, 64' αυτογκόλ / 90+ Κολλάς)

ΑΟ Χαλκίς - Άγιος Ιερόθεος 0-2 (3' Τσατσαρής, 29' Μανδαμαδιώτης)

Ηλυσιακός - Πανθηραϊκός 1-1 (45+ Μάλτσι πεν / 34' Μάνιας)

8ος όμιλος

ΑΝΑΒΟΛΗ Πάμισος – ΑΟ Κατασταρίου

ΑΟ Εικοσιμίας – Ασπρόπυργος 0-4 (Πετρόπουλος 2, Καραλής, Πρίκας)

ΑΕ Ερμιονίδας – Μανδραϊκός 3-0 (11' Κουκλάς, 86' Τριμπόνιας, 90+ Σαλταπίδας)

Ένωση Λέρνας – Παναρκαδικός 3-0 (23' Μούγιος, 25' Τριανταφύλλου πεν, 74' Αϊβαλιώτης)

Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα 1-0 (58' Μούφλης)

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΕ Πελλάνας 0-1 (2' Σικαλόπουλος)

ΑΟ Υπάτου – Παναργειακός 0-1 (90+ Μπριλάκης)

Best of internet