Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (20η, 21η, 24η & 28η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (20η, 21η, 24η & 28η αγωνιστική)

Ο Ηρακλής κέρδισε 3-0 τον ΑΠΕ Λαγκαδά, όμως παρέμεινε στο -2 από τον Άρη Παλαιοχωρίου που κέρδισε με το ίδιο σκορ τον Πιερικό. Με νίκες συνέχισαν Προοδευτική και Εθνικός στον έκτο όμιλο, ενώ ισόπαλο τελείωσε το ντέρμπι του πέμπτου ομίλου ανάμεσα σε Αστέρα Αμαλιάδας και Αστέρα Βλαχιώτη. Δείτε όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες της Γ' Εθνικής.

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (20η, 21η, 24η & 28η αγωνιστική)

1ος όμιλος – 21η αγωνιστική

ΑΕ Διδυμοτείχου-Αετός Ορφανού 1-0 
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου 0-1 
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Προσκυνητών 1-1 
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3-2 
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Ελπίς Σκουτάρεως 1-1 
Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης 2-2 

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

2ος όμιλος – 28η αγωνιστική

Πιερικός-Άρης Παλαιοχωρίου 0-3 
Ηρακλής-ΑΠΕ Λαγκαδά 3-0 
Καμπανιακός-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 3-1 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Κιλκισιακός 0-3 
Νάουσα-Εδεσσαϊκός 0-0 
Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Καρδίας 2-1 
Μακεδονικός-ΑΕ Καρίτσας 1-0 

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

3ος όμιλος – 24η αγωνιστική

Ερμής Αμυνταίου-ΑΕΠ Καραγιαννίων 4-1 
Νέος Αμφίλοχος-Σκουφάς Κομποτίου 2-0 
Θεσπρωτός-Αστέρας Παραποτάμου 3-0 
ΑΕ Λευκίμμης-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0
Δόξα Κρανούλας-Πανλευκάδιος 2-0 
Καστοριά-Μακεδονικός Φούφα 0-3 α.α

Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

4ος όμιλος – 24η αγωνιστική

Ολυμπιακός Βόλου-Οπούντιος Μαρτίνου 6-0 
Ρήγας Φεραίος-ΑΟ Σελλάνων 1-0 
Αστέρας Ιτέας-Αχιλλέας Φαρσάλων 3-2 
ΝΠΣ Βόλος-ΓΣ Αλμυρού 2-2 
Διγενής Νεοχωρίου-Θήβα 1-0 
ΑΠΟΚ Βελούχι-Νίκη Βόλου 0-5 

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

5ος όμιλος – 20η αγωνιστική

Παλληξουριακός-Τσικλητήρας Πύλου 2-0 
Αχαϊκή-Πανηλειακός 0-1 
Ζάκυνθος-Παναρκαδικός 2-1 
Λεωνίδιο-ΠΑΟ Βάρδας 0-2 
Καλαμάτα-Διαγόρας Βραχνέικων 2-2 
Αστέρας Αμαλιάδας-Αστέρας Βλαχιώτη 0-0 

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

6ος όμιλος – 20η αγωνιστική

ΑΟ Λουτράκι-Προοδευτική 1-2 
Ρόδος-ΑΟ Ζευγολατιού 4-0 
Κερατσίνι-Ιωνικός 2-1 
Ασπρόπυργος-Διαγόρας 1-0 
Πέλοπας Κιάτου-Εθνικός 0-2 

Ρεπό: Ιάλυσος

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

7ος όμιλος – 20η αγωνιστική

Χαλκίδα-Αήττητος Σπάτων 2-0 
Τριγλία Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου 1-0 
Αιολικός-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-1 
Ταμυναϊκός-Θύελλα Ραφήνας 0-2 
Παναργειακός-Πανθηραϊκός 0-0 

Ρεπό: Ερμιονίδα

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

8ος όμιλος – 20η αγωνιστική

Ατσαλένιος-Ηρόδοτος 0-1 
Κηφισιά-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-1 
Αιγάλεω-ΟΦ Ιεράπετρας 0-0 
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηλυσιακός 0-2 
Ερμής Ζωνιανών-Άγιος Ιερόθεος 1-3 

Ρεπό: Φωστήρας

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Best of internet