Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (19η, 20η, 23η & 27η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (19η, 20η, 23η & 27η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (19η, 20η, 23η & 27η αγωνιστική)

Ο Ηρακλής δεν τα κατάφερε στο ντέρμπι του δεύτερου ομίλου (0-0) και παρέμεινε στην δεύτερη θέση της βαθμολογίας. Πρώτη αλλά χωρίς το ρεπό της και πάλι η Προοδευτική μετά το 1-1 του Διαγόρα με τον Εθνικό, ήττα για το Αιγάλεω, τεσσάρα ο Ιωνικός. Δείτε όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες της Γ' Εθνικής.

1ος όμιλος – 20η αγωνιστική

Άρης Αβάτου-ΑΕ Διδυμοτείχου 0-0 
Δόξα Προσκυνητών-Αετός Ορφανού 1-3 
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 
Ελπίς Σκουτάρεως-Νέστος Χρυσούπολης 1-2 
Ορφεάς Ξάνθης-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 5-2 
Καβάλα-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-0 

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

2ος όμιλος – 27η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου-Ηρακλής 0-0 
Πιερικός-Αλμωπός Αριδαίας 1-0 
ΑΠΕ Λαγκαδά-Καμπανιακός 4-0 
Φιλιππός Αλεξάνδρειας-Νάουσα 1-3 
Κιλκισιακός-Αγροτικός Αστέρας 3-1 
Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός 2-1 
ΑΟ Καρδίας-ΑΕ Καρίτσας 1-2 

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

3ος όμιλος – 23η αγωνιστική

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Νέος Αμφίλοχος 0-1 
Ερμής Αμυνταίου-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-2 
Σκουφάς Κομποτίου-Θεσπρωτός 0-2 
Αστέρας Παραποτάμου-Δόξα Κρανούλας 0-1 
Εθνικός Φιλιππιάδας-Μακεδονικός Φούφα 1-2 
Πανλευκάδιος-Καστοριά 3-0 α.α

Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

4ος όμιλος – 23η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου-Ρήγας Φεραίος 1-2 
Ολυμπιακός Βόλου-Αμβρυσσέας Διστόμου 3-0 
ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας 1-0 
Αχιλλέας Φαρσάλων-Διγένης Νεοχωρίου 1-1 
ΓΣ Αλμυρού-Νίκη Βόλου 1-0 
Θήβα-ΑΠΟΚ Βελούχι 3-1 

Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

5ος όμιλος – 19η αγωνιστική

Παλληξουριακός-Ζάκυνθος 1-3 
Πανηλειακός-Λεωνίδιο 4-1 
Παναρκαδικός-Καλαμάτα 0-0 
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας 0-2 
Διαγόρας Βραχνέικων-Αστέρας Βλαχιώτη 2-1 
Τσικλητήρας Πύλου-Αχαϊκή 0-1 

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

6ος όμιλος – 19η αγωνιστική

Προοδευτική-Ρόδος 1-0 
ΑΟ Λουτράκι-Ιάλυσος 1-3 
Διαγόρας-Εθνικός 1-1 
ΑΟ Ζευγολατιού-Κερατσίνι 0-1 
Ιωνικός-Πέλοπας Κιάτου 4-1 

Ρεπό: Ασπρόπυργος

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

7ος όμιλος – 19η αγωνιστική

Ερμής Κιβερίου-Αιολικός 0-2 
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Παναργειακός 2-0 
Θύελλα Ραφήνας-Πανθηραϊκός 1-2 
Αήττητος Σπάτων-Τριγλία Ραφήνας 5-1 
Χαλκίδα-Ερμιονίδα 0-1 

Ρεπό: Ταμυναϊκός

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

8ος όμιλος – 19η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Κηφισιά 2-1 
Ατσαλένιος-Φωστήρας 1-0 
ΑΕ Μυλοποτάμου-Αιγάλεω 4-2 
ΟΦ Ιεράπετρας-Ερμής Ζωνιανών 2-1 
Ηλυσιακός-Άγιος Ιερόθεος 0-2 

Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Best of internet