Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (18η, 19η, 22η & 26η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (18η, 19η, 22η & 26η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (18η, 19η, 22η & 26η αγωνιστική)

Ο Ηρακλής επικράτησε του Καμπανιακού με 4-2, ενώ Προοδευτική και Διαγόρας γκέλαραν στο ρεπό του Εθνικού που παρέμεινε πρώτος στον έκτο όμιλο. Κέρδισε τον Ολυμπιακό Βόλου ο ΝΠΣ Βόλος. Δείτε όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες της Γ' Εθνικής.

1ος όμιλος – 19η αγωνιστική

ΑΕ Διδυμότειχου-Δόξα Προσκυνητών 2-0 
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 4-2 
Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα 2-2 
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 1-0 
Άρης Αβάτου-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 4-1 
Αετός Ορφανού-Ελπίς Σκουτάρεως 2-5 

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

2ος όμιλος – 26η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας-Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 
Καμπανιακός-Ηρακλής 2-4 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Πιερικός 0-2 
Νάουσα-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-0 
Μακεδονικός-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 6-0 
ΑΕ Καρίτσας-Κιλκισιακός 1-1 
ΑΟ Καρδίας-Εδεσσαϊκός 4-1 

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-0 
Θεσπρωτός-Νέος Αμφίλοχος 2-0 
ΑΕ Λευκίμμης-Ερμής Αμυνταίου 1-1 
Δόξα Κρανούλας-Σκουφάς Κομποτίου 2-0 
Καστοριά-Αστέρας Παραποτάμου 0-3 α.α
Εθνικός Φιλιππιάδας-Πανλευκάδιος 1-0 

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

4ος όμιλος – 22η αγωνιστική

ΝΠΣ Βόλος-Ολυμπιακός Βόλου 1-0 
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 0-1 
ΑΠΟΚ Βελούχι-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-3 
ΓΣ Αλμυρού-Θήβα 3-0 
Αμβρυσσεάς Διστόμου-Οπούντιος Μαρτίνου 5-0 
Αστέρας Ιτέας-Ρήγας Φεραίος 2-0 

Ρεπό: Νίκη Βόλου

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

5ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Ζάκυνθος-Τσικλητήρας Πύλου 3-1 
Λεωνίδιο-Αχαϊκή 0-1 
Καλαμάτα-Παλληξουριακός 2-0 
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός 2-0 
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός 0-0 
Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΑΟ Βάρδας 3-2 

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

6ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Ιάλυσος-Προοδευτική 2-0 
Κερατσίνι-Ρόδος 1-1 
Ασπρόπυργος-ΑΟ Λουτράκι 2-0 
Πέλοπας Κιάτου-ΑΟ Ζευγολατιό 3-0 
Διαγόρας-Ιωνικός 0-0 

Ρεπό: Εθνικός

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

7ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Ερμιονίδα-Αήττητος Σπάτων 1-0 
Αιολικός-Τριγλία Ραφήνας 2-0 
Ταμυναϊκός-Χαλκίδα 0-2 
Παναργειακός-Ερμής Κιβερίου 1-0 
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 4-1 

Ρεπό: Πανθηραϊκός

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

8ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Φωστήρας-Ηρόδοτος 0-2 
Αιγάλεω-Κηφισιά 3-1 
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ατσαλένιος 1-0 
Ερμής Ζωνιανών-ΑΕ Μυλοποτάμου 1-1 
Ηλυσιακός-ΟΦ Ιεράπετρας 1-1 

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

 

Best of internet