Kαμπανιακός - Ηρακλής 2-4

Ο Ηρακλής με εντυπωσιακό τρόπο πέρασε από την έδρα του Καμπανιακού και πάει στην έδρα του Αρη Παλαιοχωρίου την επόμενη αγωνιστική.

Μπορεί να ισοφαρίστηκε αλλά αντέδρασε με επιβλητικό τρόπο. Ο Ηρακλής πέρασε μέσα από την έδρα του Καμπανιακού με 4-2 έχοντας σε μεγάλη μέρα τον Τάι ο οποίος σημείωσε δύο γκολ. Στο 16' ο Ηρακλής άνοιξε το σκορ με τον Κωστούλα αλλά με την έναρξη του δευτέρου ημίχρονου ο Καμπεράι ισοφάρισε για τους γηπεδούχους. Ομως μέσα σε οκτώ λεπτά ο Ηρακλής καθάρισε το ματς.

Μπαρτσελόνα- Ατλέτικο Μαδρίτης με αξεπέραστο Live Στοίχημα! (21+)

Στο 62' ο Τάι με απευθείας εκτέλεση φάουλ έκανε το 1-2 και στο 70' ο Παπαδόπουλος το 1-3 με τον Τάι να διαμορφώνει και το 1-4 στο 80. Το μόνο που κατάφερε στο 87' ο Καμπανιακός ήταν να μειώσει στο 87' με τον Καμπεράι ξανά.

Ο Ηρακλής με αυτή τη νίκη παρέμεινε στο -2 από τον Ηρακλή Παλαιοχωρίου και πάει στην έδρα του την επόμενη αγωνιστικη.

Οι συνθέσεις:
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ: Μπόικος, Ζουμπούλης, Αλμπάνης, Χριστοδουλίδης, Ραγκαβίνας, Βασαΐτης, Χατζηβασιλειάδης, Παγωνίδης, Τσότσιος, Παπαζάς, Καμπεράι
ΗΡΑΚΛΗΣ: Βοσνιάδης, Καραντασιάδης, Γιαννίτσης, Ρεβυθόπουλος, Κυριακίδης, Κωστούλας, Παναγιωτούδης, Τάι, Παπαδόπουλος, Πτηνόπουλος, Ρόβας