Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (15η, 16η, 19η & 23η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (15η, 16η, 19η & 23η αγωνιστική)

Απίθανο δώρο του Εθνικού στην Προοδευτική, καθώς αυτός ηττήθηκε από τον Ασπρόπυργο με 2-0 και οι Κορυδαλλιώτες κέρδισαν δύσκολα τον Πέλοπα Κιάτο με 3-2, μειώνοντας εκ νέου την διαφορά στον έναν βαθμό. Νίκη για τον Ηρακλή, ισόπαλο το ντέρμπι του Βόλου ανάμεσα σε ΝΠΣ και Νίκη, αλλά και το Αιγάλεω - Ηλυσιακός. Δείτε όλα τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής.

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (15η, 16η, 19η & 23η αγωνιστική)

1ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Διδυμότειχου 5-0 
Καβάλα-Ελπίδα Σκουτάρεως 0-2 
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-3 
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Δόξα Προσκυνητών 1-0
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 0-1 
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 1-0 

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

2ος όμιλος – 23η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου-Νάουσα ΑΝΑΒΟΛΗ 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας 2-2 
Καμπανιακός-Μακεδονικός 0-2 
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕ Καρίτσας 2-0 
Ηρακλής-ΑΟ Καρδίας 2-1
Πιερικός-Εδεσσαϊκός 1-1 
ΑΠΕ Λαγκαδά-Κιλκισιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Φίλιππος Αλεξάνδρειας

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

3ος όμιλος – 19η αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα 2-1 
Θεσπρωτός-Καστοριά 0-3 α.α
Τηλυκράτης Λευκάδας-Πανλευκάδιος 0-0 
Νέος Αμφίλοχος-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0 
Ερμής Αμυνταίου-Αστέρας Παραποτάμου 5-1 
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Δόξα Κρανούλας 0-0 

Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

4ος όμιλος – 19η αγωνιστική

ΝΠΣ Βόλος-Νίκη Βόλου 1-1
Αστέρας Ιτέας-ΑΠΟΚ Βελούχι 6-2 
Αμβυσσεάς Διστόμου-Θήβα 2-1 
Ρήγας Φεραίος-ΓΣ Αλμυρού 2-1 
Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0 
Οπούντιος Μαρτίνου-Διγενής Νεοχωρίου 1-2 

Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

5ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας 1-1 
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη 2-1 
Λεωνίδιο-Διαγόρας Βραχνέικων 0-0 
Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας 0-1 
Αχαϊκή-Παναρκαδικός 1-1 
Πανηλειακός-Παλληξουριακός 1-1 

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

6ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Κερατσίνι-Διαγόρας 1-0 
Ιάλυσος-Ιωνικός 1-1 
ΑΟ Ζευγολατιό-ΑΟ Λουτράκι 1-0 
Προοδευτική-Πέλοπας Κιάτου 3-2 
Ασπρόπυργος-Εθνικός 2-0 

Ρεπό: Ρόδος

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

7ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Ερμιονίδα-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 2-1 
Ερμής Κιβερίου-Χαλκίδα 4-0 
Αήττητος Σπάτων-Παναργειακός 4-0 
Ταμυναϊκός-Πανθηραϊκός 1-4 
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας 0-0 

Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

8ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Ερμής Ζωνιανών 2-0 
ΑΟ Παλαιοχώρας-Άγιος Ιερόθεος 2-0 
Αιγάλεω-Ηλυσιακός 1-1 
Φωστήρας-ΟΦ Ιεράπετρας 1-0 
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ατσαλένιος 3-0

Ρεπό: Κηφισιά

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Best of internet