Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (13η, 16η & 20η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (13η, 16η & 20η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (13η, 16η & 20η αγωνιστική)

Εύκολη νίκη για τον Ηρακλή επί του Πιερικού, πήρε το ντέρμπι και πάτησε κορυφή ο Εθνικός, το ίδιο και το Αιγάλεω, έμεινε στο 0-0 η Προοδευτική με τον Διαγόρα Ρόδου. Δείτε όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των ομίλων.

1ος όμιλος – 13η αγωνιστική

ΑΕ Διδυμότειχου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-0 
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Νέστος Χρυσούπολης 0-0 
Καβάλα-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 
Όρφεας Ξάνθης-Αετός Ορφάνου 2-4 
Ελπίδα Σκουτάρεως-Άρης Αβάτου 2-1 
Δόξα Προσκυνητών-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 2-1 

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

2ος όμιλος – 20η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας-Άρης Παλαιοχωρίου 2-1 
ΑΟ Καρδίας-Μακεδονικός 1-1 
Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας 1-0
Κιλκισιακός-Νάουσα 3-1 
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-1 
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αλμωπός Αριδαίας 1-2 
Ηρακλής-Πιερικός 5-0 

Ρεπό: Καμπανιακός

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

3ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Σκουφάς Κομποτίου-ΑΕ Λευκίμμης ΑΝΑΒΟΛΗ 
Ερμής Αμυνταίου-Θεσπρωτός 1-1 
Νέος Αμφίλοχος-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0 
Πανλευκάδιος-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-0 
Εθνικός Φιλιππιάδας-Καστοριά 4-0 
Αστέρας Παραποτάμου-Μακεδονικός Φούφα 0-3 

Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

4ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Θήβα-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 
Αλμυρός-ΑΠΟΚ Βελούχι 5-1 
Αχιλλέας Φαρσάλων-Νίκη Βόλου 0-2 
ΑΟ Σελλάνων-ΝΠΣ Βόλος 0-1 
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Ιτέας 0-0 
Ρήγας Φεραίος-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1 

Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

5ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Λεωνίδιο-Παλληξουριακός 1-1 
Αχαϊκή-Ζάκυνθος 3-1 
Τσικλητήρας Πύλου-Διαγόρας Βραχνέικων 0-2 
Αστέρας Βλαχιώτη-ΠΑΟ Βάρδας 4-0 
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναρκαδικός 2-2
Καλαμάτα-Πανηλειακός 0-0

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

6ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Προοδευτική-Διαγόρας 0-0 
Εθνικός-Ιωνικός 1-0 
Ασπρόπυργος-ΑΟ Ζευγολατιού 2-0 
Κερατσίνι-ΑΟ Λουτράκι 1-0 
Ρόδος-Ιάλυσος 1-0

Ρεπό: Πέλοπας Κιάτου

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

7ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Πανθηραϊκός-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-0
Ταμυναϊκός-Ερμής Κιβερίου 1-2 
Αιολικός-Χαλκίδα 2-1 
Τριγλία Ραφήνας-Ερμιονίδα 0-0 
Αήττητος Σπάτων-Θύελλα Ραφήνας 1-1 

Ρεπό: Παναργειακός

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

8ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Ηλυσιακός 2-0 
Άγιος Ιερόθεος-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1 
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Μυλοπόταμου 1-0 
Αιγάλεω-Ατσαλένιος 3-1 
Κηφισιά-Φωστήρας 2-1 

Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Best of internet