Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (13η, 16η & 20η αγωνιστική)
1ος όμιλος – 13η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμότειχου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Καβάλα-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
Όρφεας Ξάνθης-Αετός Ορφάνου 2-4
Ελπίδα Σκουτάρεως-Άρης Αβάτου 2-1
Δόξα Προσκυνητών-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 2-1
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
2ος όμιλος – 20η αγωνιστική
ΑΕ Καρίτσας-Άρης Παλαιοχωρίου 2-1
ΑΟ Καρδίας-Μακεδονικός 1-1
Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας 1-0
Κιλκισιακός-Νάουσα 3-1
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αλμωπός Αριδαίας 1-2
Ηρακλής-Πιερικός 5-0
Ρεπό: Καμπανιακός
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
3ος όμιλος – 16η αγωνιστική
Σκουφάς Κομποτίου-ΑΕ Λευκίμμης ΑΝΑΒΟΛΗ
Ερμής Αμυνταίου-Θεσπρωτός 1-1
Νέος Αμφίλοχος-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0
Πανλευκάδιος-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-0
Εθνικός Φιλιππιάδας-Καστοριά 4-0
Αστέρας Παραποτάμου-Μακεδονικός Φούφα 0-3
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
4ος όμιλος – 16η αγωνιστική
Θήβα-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0
Αλμυρός-ΑΠΟΚ Βελούχι 5-1
Αχιλλέας Φαρσάλων-Νίκη Βόλου 0-2
ΑΟ Σελλάνων-ΝΠΣ Βόλος 0-1
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Ιτέας 0-0
Ρήγας Φεραίος-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
5ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Λεωνίδιο-Παλληξουριακός 1-1
Αχαϊκή-Ζάκυνθος 3-1
Τσικλητήρας Πύλου-Διαγόρας Βραχνέικων 0-2
Αστέρας Βλαχιώτη-ΠΑΟ Βάρδας 4-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναρκαδικός 2-2
Καλαμάτα-Πανηλειακός 0-0
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
6ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Προοδευτική-Διαγόρας 0-0
Εθνικός-Ιωνικός 1-0
Ασπρόπυργος-ΑΟ Ζευγολατιού 2-0
Κερατσίνι-ΑΟ Λουτράκι 1-0
Ρόδος-Ιάλυσος 1-0
Ρεπό: Πέλοπας Κιάτου
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
7ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Πανθηραϊκός-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-0
Ταμυναϊκός-Ερμής Κιβερίου 1-2
Αιολικός-Χαλκίδα 2-1
Τριγλία Ραφήνας-Ερμιονίδα 0-0
Αήττητος Σπάτων-Θύελλα Ραφήνας 1-1
Ρεπό: Παναργειακός
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
8ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Ηρόδοτος-Ηλυσιακός 2-0
Άγιος Ιερόθεος-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Μυλοπόταμου 1-0
Αιγάλεω-Ατσαλένιος 3-1
Κηφισιά-Φωστήρας 2-1
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.