Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (12η, 15η & 18η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (12η, 15η & 18η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (12η, 15η & 18η αγωνιστική)

Κορυφή πάτησε το Αιγάλεω στον 7ο όμιλο της Γ' Εθνικής, ενώ στον 1 βαθμό μείωσε την διαφορά από την Προοδευτική ο Εθνικός στον 6ο όμιλο. Δείτε τι έγινε σε όλους τους ομίλους.

1ος όμιλος – 12η αγωνιστική

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Διδυμότειχου 1-0 
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-1 
Αετός Ορφανού-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 4-2 
Άρης Αβάτου-Καβάλα 1-1 
Δόξα Προσκυνητών-Ορφέας Ξάνθης 1-2 
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Ελπίδα Σκουτάρεως 1-0 

2ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 
Κιλκισιακός-ΑΟ Καρδίας 0-2 
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΕ Καρίτσας 0-1 
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αγροτικός Αστέρας 1-2 
Πιερικός-Νάουσα 2-2 
Ηρακλής-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 4-0 
Καμπανιακός-Αλμωπός Αριδαίας 0-0 

Ρεπό: Μακεδονικός

3ος όμιλος – 15η αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης-Νέος Αμφίλοχος 3-2 
Θεσπρωτός-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-2 
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0 
Πανλευκάδιος-Αστέρας Παραποτάμου 0-1 
Μακεδονικός Φούφα-Σκουφάς Κομποτίου 2-1 
Δόξα Κρανούλας-Ερμής Αμυνταίου 0-1 

Ρεπό: Καστοριά

4ος όμιλος – 15η αγωνιστική

ΝΠΣ Βόλος-Ρήγας Φεραίος 2-0 
Αστέρας Ιτέας-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-0 
Οπούντιος Μαρτίνου-Αλμυρός 3-2 
Θήβα-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0 
Νίκη Βόλου-ΑΟ Σελλάνων 1-0 
Διγενής Νεοχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου 1-1 

Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι

5ος όμιλος – 12η αγωνιστική

ΠΑΟ Βάρδας-Τσικλητήρας Πύλου 1-0 
Παναρκαδικός-Διαγόρας Βραχνέικων 2-0 
Πανηλειακός-Αστέρας Βλαχιώτη 1-1 
Παλληξουριακός-Αστέρας Αμαλιάδας 0-4 
Αχαϊκή-Καλαμάτα 0-0 
Ζάκυνθος-Λεωνίδιο 5-0 

6ος όμιλος – 12η αγωνιστική

Ιωνικός-Προοδευτική 0-0 
Ζευγολατιό-Εθνικός 0-3
ΑΟ Λουτράκι-Πέλοπας Κιάτου 3-2 
Ρόδος-Ασπρόπυργος 3-0 
Ιάλυσος-Κερατσίνι 1-0 

Ρεπό: Διαγόρας

7ος όμιλος – 12η αγωνιστική

Ερμιονίδα-Αιολικός 1-1 
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Αήττητος Σπάτων 0-1 
Ερμής Κιβερίου-Πανθηραϊκός 0-0 
Χαλκίδα-Παναργειακός  1-2 
Τριγλία Ραφήνας-Ταμυναϊκός 2-1 

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

8ος όμιλος – 12η αγωνιστική

ΟΦ Ιεράπετρα-Ηρόδοτος 1-1 
ΑΕ Μυλοποτάμου-Άγιος Ιερόθεος 2-2 
Ατσαλένιος-Ερμής Ζωνιανών 0-0 
Κηφισιά-ΑΟ Παλαιόχωρας 0-2 
Φωστήρας-Αιγάλεω 1-2 

Ρεπό: Ηλυσιακός

Best of internet