Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (11η, 14η & 17η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (11η, 14η & 17η αγωνιστική)

Με νίκες μπήκαν στο 2018 όλοι οι πρωτοπόροι της Γ' Εθνικής (εξαίρεση Προοδευτική, Αήττητος Σπάτων και Ηρόδοτος που είχαν ρεπό). Νίκη και για Εθνικό, Ιωνικό, Αιγάλεω, Καλαμάτα, Ολυμπιακό και Νίκη Βόλου, Καβάλα. Δείτε όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες.

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (11η, 14η & 17η αγωνιστική)

1ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Διδυμότειχου 4-0 
Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Ορφανού 0-1 
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Άρης Αβάτου 0-1 
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Προσκυνητών 0-1 
Καβάλα-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3-0 
Ορφέας Ξάνθης-Ελπίδα Σκουτάρεως 0-1 

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

2ος όμιλος – 17η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου-Κιλκισιακός 2-0 
Εδεσσαϊκός-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-0 
ΑΕ Καρίτσας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1 
Μακεδονικός-Πιερικός 2-1 
Αγροτικός Αστέρας-Ηρακλής 0-3 
Νάουσα-Αλμωπός Αριδαίας 0-0 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Καμπανιακός 0-0 

Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

3ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Αστέρας Παραποτάμου-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-2 
Σκουφάς Κομποτίου-Πανλευκάδιος 2-0 
Ερμής Αμυνταίου-Καστοριά 1-0 
Νέος Αμφίλοχος-Μακεδονικός Φούφα 0-1 
Τηλυκράτης Λευκάδας-Δόξα Κρανούλας 2-1 
Θεσπρωτός-ΑΕ Λευκίμμης 1-0 

Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

4ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων-Οπούντιος Μαρτίνου 0-0 
ΑΟ Σελλάνων-Θήβα 0-0 
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΠΟΚ Βελούχι 2-0 
Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου 0-1 
Αμβρυσσέας Διστόμου-Διγενής Νεοχωρίου 1-0 
Αστέρας Ιτέας-ΝΠΣ Βόλος 0-1 

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

5ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Παναρκαδικός-Τσικλητήρας Πύλου 0-1 
ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός 1-2 
Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληξουριακός 1-0 
Αστέρας Βλαχιώτη-Αχαϊκή 3-0 
Αστέρας Αμαλιάδας-Ζάκυνθος 2-0 
Καλαμάτα-Λεωνίδιο 3-1 

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

6ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Εθνικός-Ρόδος 3-1 
Πέλοπας Κιάτου-Ιάλυσος 0-1 
Ασπρόπυργος-Κερατσίνι 0-1 
Ιωνικός-Ζευγολατιό 2-0 
Διαγόρας-Λουτράκι (Δευτέρα 8/1 – 15:00)

Ρεπό: Προοδευτική

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

7ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αιολικός 1-1 
Πανθηραϊκός-Τριγλία Ραφήνας 2-0 
Παναργειακός-Ερμιονίδα 1-1 
Θύελλα Ραφήνας-Χαλκίδα 2-1 
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Ερμής Κιβερίου (Τετάρτη 10/1 – 15:00)

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

8ος όμιλος – 11η αγωνιστική

ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕ Μυλοποτάμου 1-0 
Ηλυσιακός-Ατσαλένιος 4-1 
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά 2-0 
Ερμής Ζωνιανών-Φωστήρας 1-0 
ΑΟ Παλαιόχωρας-Αιγάλεω 0-1 

Ρεπό: Ηρόδοτος

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Best of internet