Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (9η, 12η & 14η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (9η, 12η & 14η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (9η, 12η & 14η αγωνιστική)

Ακόμα μια αγωνιστική στη Γ' Εθνική ολοκληρώθηκε, με το Λουτράκι να βάζει «στοπ» στο σερί της Προοδευτικής, τον Ιωνικό να κερδίζει μετά από καιρό το Κερατσίνι, τον Εθνικό να συνεχίζει με νίκη, όπως και ο ΝΠΣ Βόλος, με τη Νίκη να μένει στην ισοπαλία και το Αιγάλεω να χάνει από τον ΟΦ Ιεράπετρας. Δείτε όλα τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής.

1ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 2-0 
Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίς Σκουτάρεως 0-1 
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 1-1 
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Καβάλα 1-3 
ΑΕ Διδυμοτείχου-Άρης Αβάτου 0-0 
Αετός Ορφανού-Δόξα Προσκυνητών 3-2 

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

2ος όμιλος – 14η αγωνιστική 

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός 0-2 
ΑΠΕ Λαγκαδά-Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Ηρακλής-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-0 
Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός 1-2 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-ΑΟ Καρδίας 1-0 
Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας 1-0 
Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός 0-3 

Ρεπό: Πιερικός

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

3ος όμιλος – 12η αγωνιστική

Σκουφάς Κομποτίου-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-1 
Νέος Αμφίλοχος-Αστέρας Παραποτάμου 2-1 
Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0 
Θεσπρωτός-Πανλευκάδιος 3-1 
ΑΕ Λευκίμμης-Καστοριά 3-0 
Δόξα Κρανούλας-Μακεδονικός Φούφα 0-0 

Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

4ος όμιλος – 12η αγωνιστική

ΝΠΣ Βόλος-ΑΠΟ Βελούχι 5-1 
ΑΟ Σελλάνων-Οπούντιος Μαρτίνου 4-2 
Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Φαρσάλων 0-0 
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΓΣ Αλμυρού 0-2 
Αστέρας Ιτέας- ΑΟ Θήβα 2-1 
Διγενής Νεοχωρίου-Νίκη Βόλου 1-1 

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

5ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου-Παλληξουριακός 3-0 
Παναρκαδικός-Ζάκυνθος 1-0 
ΠΑΟ Βάρδας-Λεωνίδιο 1-0 
Διαγόρας Βραχνέικων-Καλαμάτα 0-2 
Αστέρας Βλαχιώτη-Αστέρας Αμαλιάδας 2-0 
Πανηλειακός-Αχαϊκή 1-0 

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

6ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Προοδευτική-ΑΟ Λουτράκι 0-0
ΑΟ Ζευγολατιού-Ρόδος 0-1 
Ιωνικός-Κερατσίνι 2-0 
Διαγόρας-Ασπρόπυργος 0-0 
Εθνικός-Πέλοπας Κιάτου 1-0 

Ρεπό: Ιάλυσος

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

7ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Πανθηραϊκός-Παναργειακός 1-2 
Αήττητος Σπάτων-Χαλκίδα 1-1 
Ερμής Κιβερίου-Τριγλία Ραφήνας 3-2
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Αιολικός 0-1 
Θύελλα Ραφήνας-Ταμυναϊκός 0-1 

Ρεπό: Ένωση Ερμιονίδας

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

8ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Ατσαλένιος 0-0 
ΑΕ Μυλοποτάμου-Κηφισιά 1-0 
ΟΦ Ιεράπετρας-Αιγάλεω 2-1 
Ηλυσιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-0 
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών 1-0 

Ρεπό: Φωστήρας

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Best of internet