Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (6η, 8η, 9η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (6η, 8η, 9η αγωνιστική)

Ηρακλής, Προοδευτική, Εθνικός συνέχισαν με νίκες στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής. Μεγάλο διπλό και για τον Ηρόδοτο στο Αιγάλεω, ισόπαλο το Νίκη - Ολυμπιακός, νίκη για ΝΠΣ Βόλος. Δείτε όλα τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής.

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (6η, 8η, 9η αγωνιστική)

1ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Ελπίς Σκουτάρεως-ΑΕ Διδυμότειχου 0-2 
Ορφέας Ξάνθης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-0 
Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών 2-1 
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Άρης Αβάτου 1-1 
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού 0-1 
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0 

2ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 5-1 
Καμπανιακός-Νάουσα 0-1 
Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας 4-0 
Ηρακλής-Μακεδονικός 1-0 
Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας 2-1 
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας 2-0 
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός 2-1 

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

3ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Θεσπρωτός-ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-1 
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-3 
Δόξα Κρανούλας-Νέος Αμφίλοχος 0-3 
Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου 2-0 
Καστοριά-Σκουφάς Κομποτίου 3-1 
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Παραποτάμου 0-2 

Ρεπό: Πανλευκάδιος

4ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Αστέρας Ιτέας-Οπούντιος Μαρτίνου 1-0 
ΝΠΣ Βόλος-Αμβρυσσέας Δίστομου 3-1 
Διγενής Νεοχωρίου-Ρήγας Φεραίος 0-0 
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου 1-1 
ΑΠΟΚ Βελούχι-ΑΟ Σελλάνων 1-2 
Αλμυρός-Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0 

Ρεπό: Θήβα

5ος όμιλος - 6η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη-Παλληξουριακός 2-0
Καλαμάτα-Ζάκυνθος 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Αχαϊκή 2-2 
Λεωνίδιο-Τσικλητήρας Πύλου 0-2 
Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός 2-1 
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός 1-0 

6ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Διαγόρας-ΑΟ Ζευγολατιού 2-0
Κερατσίνι-Προοδευτική 0-1 
Ασπρόπυργος-Ιάλυσος 1-1 
Πέλοπας Κιάτου-Ρόδος 1-2 
Εθνικός-ΑΟ Λουτρακίου 2-0 

Ρεπό: Ιωνικός

7ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Αιολικός-Αήττητος Σπάτων 0-2 
Ταμυναϊκός-Ένωση Ερμιονίδας 0-3 
Παναργειακός-Τριγλία Ραφήνας 0-0 
Πανθηραϊκός-Χαλκίδα 2-2 
Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου 2-2 

Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

8ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Ηλυσιακός-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-0 
Αιγάλεω-Ηρόδοτος 1-2 
ΑΟ Παλαιόχωρας-Φωστήρας 0-0 
Ερμής Ζωνιανών-Κηφισιά 2-1 
Άγιος Ιερόθεος-Ατσαλένιος 1-2 

Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

Best of internet