Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (5η και 7η αγωνιστική)

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής με την 5η και 7η αγωνιστική σε όλους τους ομίλους. Μόνη πρώτη έμεινε η Προοδευτική στον έκτο όμιλο, ακόμα μια νίκη για τον Ηρακλή, ήττα για τον Εθνικό απέναντι στον Ιάλυσο. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 0-0 
Ελπίς Σκουτάρεως – Καβάλα 1-1 
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 0-2 
Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-2 
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης 1-0 
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου 0-0 

2ος όμιλος (7η Αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 3-1 
Ηρακλής – Κιλκισιακός 5-1 
Πιερικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-1 
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 1-0 
Νάουσα – Μακεδονικός 2-0 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Καρίτσας 0-4 
Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας 0-1 

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

3ος όμιλος (7η Αγωνιστική)

ΑΕ Ποντίων – Λευκίμμη 2-0 
Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0 
Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος 1-1 
Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας 0-1 
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφας 4-0 
Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά 4-1 

Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου

4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Οπούντιος Μαρτίνου – Βόλος ΝΠΣ 2-3 
ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρός 1-0 
Ολυμπιακός Βόλου – Θήβα 0-0 
Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου 3-0 
Ρήγας Φεραίος – ΑΠΟΚ Βελούχι 1-2 
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη Βόλου 1-0 

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

5ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Τσικλητήρας Πύλου – Καλαμάτα 0-0 
Λεωνίδιο – Αστέρας Αμαλιάδας 1-6 
Αχαϊκή – Διαγόρας Βραχνέικων 2-0 
Πανηλειακός – Παναρκαδικός 0-1 
Παλληξουριακός – ΠΑΟ Βάρδας 3-2 
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη 2-2 

6ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Προοδευτική – Ασπρόπυργος 4-0 
Ιάλυσος – Εθνικός 1-0 
Κερατσίνι – Πέλοπας Κιάτου 2-1 
Ρόδος – Διαγόρας 2-2 
Λουτράκι – Ιωνικός 1-0 

Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

7ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός 1-0 
Χαλκίδα- Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 0-0 
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας 1-2 
Αιολικός – Παναργειακός 1-1 
Ερμιονίδα – Πανθηραϊκός 0-0 

Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

8ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Ηρόδοτος – Παλαιόχωρα 3-1 
ΠΟ Ατσαλένιου – ΟΦ Ιεράπετρας 2-0 
Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών 2-0 
Κηφισιά – Ηλυσιακός 0-0 
Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος 1-0 

Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου

Best of internet