Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (5η και 7η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (5η και 7η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (5η και 7η αγωνιστική)

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής με την 5η και 7η αγωνιστική σε όλους τους ομίλους. Μόνη πρώτη έμεινε η Προοδευτική στον έκτο όμιλο, ακόμα μια νίκη για τον Ηρακλή, ήττα για τον Εθνικό απέναντι στον Ιάλυσο. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 0-0 
Ελπίς Σκουτάρεως – Καβάλα 1-1 
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 0-2 
Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-2 
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης 1-0 
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου 0-0 

2ος όμιλος (7η Αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 3-1 
Ηρακλής – Κιλκισιακός 5-1 
Πιερικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-1 
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 1-0 
Νάουσα – Μακεδονικός 2-0 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Καρίτσας 0-4 
Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας 0-1 

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

3ος όμιλος (7η Αγωνιστική)

ΑΕ Ποντίων – Λευκίμμη 2-0 
Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0 
Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος 1-1 
Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας 0-1 
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφας 4-0 
Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά 4-1 

Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου

4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Οπούντιος Μαρτίνου – Βόλος ΝΠΣ 2-3 
ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρός 1-0 
Ολυμπιακός Βόλου – Θήβα 0-0 
Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου 3-0 
Ρήγας Φεραίος – ΑΠΟΚ Βελούχι 1-2 
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη Βόλου 1-0 

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

5ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Τσικλητήρας Πύλου – Καλαμάτα 0-0 
Λεωνίδιο – Αστέρας Αμαλιάδας 1-6 
Αχαϊκή – Διαγόρας Βραχνέικων 2-0 
Πανηλειακός – Παναρκαδικός 0-1 
Παλληξουριακός – ΠΑΟ Βάρδας 3-2 
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη 2-2 

6ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Προοδευτική – Ασπρόπυργος 4-0 
Ιάλυσος – Εθνικός 1-0 
Κερατσίνι – Πέλοπας Κιάτου 2-1 
Ρόδος – Διαγόρας 2-2 
Λουτράκι – Ιωνικός 1-0 

Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

7ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός 1-0 
Χαλκίδα- Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 0-0 
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας 1-2 
Αιολικός – Παναργειακός 1-1 
Ερμιονίδα – Πανθηραϊκός 0-0 

Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

8ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Ηρόδοτος – Παλαιόχωρα 3-1 
ΠΟ Ατσαλένιου – ΟΦ Ιεράπετρας 2-0 
Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών 2-0 
Κηφισιά – Ηλυσιακός 0-0 
Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος 1-0 

Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου

Best of internet