Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (4η και 5η αγωνιστική)

Συνεχίστηκε η Γ' Εθνική με την 4η και 5η αγωνιστική για όλους τους ομίλους και πλέον αρχίζει να ξεκαθαρίζει σιγά σιγά ποιες ομάδες πηγαίνουν προς το πρωτάθλημα ανόδου και ποιες όχι... Δείτε όλα τα αποτελέσματα της αγωνιστικής

Αναλυτικά:

Sportingbet.gr. To παιχνίδι αποκτά άλλο επίπεδο. Ηρθε το νέο Site (21+)! 

1ος όμιλος

Καβάλα-ΑΕ Διδυμότειχου 1-0 
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Ξάνθης 1-0 
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-2 
Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0-0 
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών 4-0 
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 1-0 

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 3-0 
Πιερικός-Ηρακλής 0-1 
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 4-3 
Νάουσα-Κιλκισιακός 1-0 
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-0 
Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας 1-0 

Ρεπό: Καμπανιακός

3ος όμιλος (5η αγωνιστική)

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Μακεδονικός Φούφα 0-1 
ΑΕ Λευκίμμης-Πανλευκάδιος 1-0 
Δόξα Κρανούλας-Καστοριά 1-0 
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-2 
Ερμής Αμυνταίου-Σκουφάς Κομποτίου 0-0 
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αστέρας Παραποτάμου 2-0 

Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

4ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου 0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ 
Αστέρας Ιτέας-ΓΣ Αλμυρού 3-1 
Αμβρυσσέας Δίστομου-Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0 
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλανών 2-1 
ΝΠΣ Βόλος-Θήβα 2-1 
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟΚ Βελούχι 1-0 

Ρεπό: Ρήγας Φεραίου

5ος όμιλος

Αστέρας Αμαλιάδας-Τσικλητήρας Πύλου 2-1 
Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο 4-0 
ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος 1-0 
Παλληξουριακός-Πανηλειακός 0-4 
Παναρκαδικός-Αχαϊκή 2-0 
Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα 0-0 

6ος όμιλος

Πέλοπας Κιάτου-Προοδευτική 0-2 
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού 1-0
Εθνικός-Ασπρόπυργος 4-0 
Ιωνικός-Ιάλυσος 1-1 
Διαγόρας-Κερατσίνι 2-0 

Ρεπό: Ρόδος

7ος όμιλος

Παναργειακός-Αήττητος Σπάτων 0-0 
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Ένωση Ερμιονίδας 1-0
Χαλκίδα-Ερμής Κιβερίου 3-0 
Πανθηραϊκός-Ταμυναϊκός 2-0 
Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός 1-0

Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

8ος όμιλος

Ερμής Ζωνιανών-Ηρόδοτος 2-5 
Ηλυσιακός-Αιγάλεω 3-0 
Ατσαλένιος-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-0 
ΟΦ Ιεράπετρας-Φωστήρας 0-0 
Άγιος Ιερόθεος-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-3 

Ρεπό: Κηφισιά

Best of internet