Άλλαξε 35 πάσες επί σχεδόν δύο λεπτά και σκόραρε η Φούλαμ! (vid)

Η Φούλαμ θύμισε Μπαρτσελόνα στο πρώτο γκολ κόντρα στη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ κρύβοντας την μπάλα για σχεδόν δύο λεπτά προτού ο Μίτροβιτς ανοίξει το σκορ!

Ο Σλάβισα Γιοκάνοβιτς κάνει εκπληκτική δουλειά στη Φούλαμ έχοντας αφήσει την σφραγίδα του στον τρόπο παιχνιδιού των «Κότατζερς».

Η ομάδα του Λονδίνου στο τελευταίο ματς πρωταθλήματος κόντρα στη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ επικράτησε 3-0 με τον Μίτροβιτς να ανοίγει το σκορ στο 31΄ έπειτα από passing game που διήρκησε 1 λεπτό και 45 δευτερόλεπτα. Σε αυτό το διάστημα οι παίκτες της Φούλαμ άλλαξαν 35 πάσες προτού η μπάλα καταλήξει στον Σέρβο φορ!

Ο Μίτροβιτς, οποίος σκόραρε τα δύο από τα τρία γκολ της ομάδας του, είχε εφτά σουτ σε στόχο και 84% ακρίβεια στις πάσες!