Ο γκολκίπερ της Μορεϊρένσε νόμιζε μετά το ματς ότι η ομάδα του είχε χάσει από την Πόρτο! (vid)

Απίστευτο σκηνικό μετά το τέλος της μεσοβδόμαδης αναμέτρησης μεταξύ της Μορεϊρένσε και της Πόρτο με τον τερματοφύλακα των γηπεδούχων να νομίζει ότι η ομάδα του είχε φύγει ηττημένη από τον αγωνιστικό χώρο!

Το ματς έληξε 0-0 με την Πόρτο να σκοράρει στις καθυστερήσεις, αλλά το γκολ να ακυρώνεται για οφσάιντ με τη βοήθεια του VAR. Στη φάση του γκολ που δεν μέτρησε ποτέ, ο γκολκίπερ της Μορεϊρένσε, Ζόναταν τραυματίστηκε στο κεφάλι και έμεινε για μερικά λεπτά στο χορτάρι.

Το παιχνίδι έληξε με τη Μορεϊρένσε να παίρνει την ισοπαλία, αλλά τον Ζόναταν να νομίζει πως το τέρμα της Πόρτο είχε μετρήσει κανονικά! Πηγαίνοντας στο flash interview στα αποδυτήρια ο τερματοφύλακας της Μορεϊρένσε έκανε δηλώσεις θεωρώντας πως η ομάδα του είχε χάσει το ματς, για να μάθει από τον ρεπόρτερ του συνδρομητικού καναλιού ότι το γκολ της Πόρτο δεν μέτρησε ποτέ!