TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • LALIGA SANTANDER
  • SERIE A
  • BUNDESLIGA
  • EKO BASKET LEAGUE
  • NBA
  • LIGUE 1
  • FOOTBALL LEAGUE
  • SÜPER LIG
  • LIGA ENDESA
  • LEGA A
  • BASKETBOL SUPER LIGI
  • FA CUP
  • A1 VOLLEY
  • TENNIS
  • CLUB FRIENDLY
  • LIVE

    UMANA REYER VENEZIA 19

    vs

    ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ 16

  • LIVE

    SASSARI 19

    vs

    ΤΡΕΝΤΟ 26

  • LIVE

    REGGIANA 0

    vs

    RED OCTOBER CANTU 7

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Στο Άλκμααρ κοντράρεται η Γιουνάιτεντ, δοκιμασία για ΑΠΟΕΛ στη Σεβίλλη

Στο Άλκμααρ κοντράρεται η Γιουνάιτεντ, δοκιμασία για ΑΠΟΕΛ στη Σεβίλλη

Στο Άλκμααρ κοντράρεται η Γιουνάιτεντ, δοκιμασία για ΑΠΟΕΛ στη Σεβίλλη

Εκτός έδρας δοκιμασία για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ κόντρα στην Άλκμααρ. Το πάνω χέρι έχουν Άρσεναλ και Σεβίλλη απέναντι σε Σταντάρ Λιέγης και ΑΠΟΕΛ για τη 2η αγωνιστική των ομίλων του Europa League.

Δεύτερη αγωνιστική στους ομίλους του Europa League με όλη την Ευρώπη να παίζει μπάλα, καθώς απόψε διεξάγονται 24 αναμετρήσεις σε κάθε γωνιά της Γηραιάς Ηπείρου.

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ξεκίνησε νικηφόρα την παρουσία της στη διοργάνωση και θέλει να πετύχει απόψε και μια δεύτερη νίκη στην Ολλανδία επί της Αλκμααρ.

Το δύο στα δύο θέλουν να κάνουν επίσης Άρσεναλ και Σεβίλλη, που είναι το φαβορί φιλοξενώντας Σταντάρ Λιέγης και ΑΠΟΕΛ αντίστοιχα, με την κυπριακή ομάδα να έχει δύσκολο έργο, έχοντας γνωρίζει και ήττα - σοκ στην πρεμιέρα από την Ντουντελάνζ.

Σε άλλες ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις η Ρόμα αντιμετωπίζει στην Αυστρία τη Βόλφσμπεργκερ, ενώ η Λάτσιο υποδέχεται τη Ρεν. Όσον αφορά την Αϊντχόφεν του Κώστα Μήτρογλου, φιλοξενείται από τη Ρόζενμποργκ στη Νορβηγία.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa League:

Αστάνα-Παρτιζάν (17:50) COSMOTE SPORT 8 HD

Γιουνγκ Μπόις-Ρέιντζερς (19:55) COSMOTE SPORT 3 HD

Φέγενορντ-Πόρτο (19:55) COSMOTE SPORT 4 HD

Σεντ Ετιέν-Βόλφσμπουργκ (19:55) COSMOTE SPORT 9 HD

Ολεξαντρίγια-Γάνδη (19:55)

ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Εσπανιόλ (19:55) COSMOTE SPORT 8 HD

Φερεντσβάρος-Λουντογκόρετς (19:55)

Μπασακσεχίρ-Γκλάντμπαχ (19:55) COSMOTE SPORT 5 HD

Βολφσμπέργκερ-Ρόμα (19:55) COSMOTE SPORT 6 HD

Μπεσίκτας-Γουλβς (19:55) COSMOTE SPORT 7 HD

Μπράγκα-Σλόβαν Μπρατισλάβας (19:55) 

Αλκμάαρ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (19:55) COSMOTE SPORT 2 HD

Λάτσιο-Ρεν (22:00) COSMOTE SPORT 5 HD

Σέλτικ-Κλουζ (22:00)

Γκιμαράες-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (22:00) COSMOTE SPORT 4 HD

Άρσεναλ-Σταντάρ Λιέγης (22:00) COSMOTE SPORT 3 HD

Σεβίλλη-ΑΠΟΕΛ (22:00) COSMOTE SPORT 2 HD

Ντουντελάνζ-Καραμπάγκ (22:00)

Μάλμε-Κοπεγχάγη (22:00) COSMOTE SPORT 8 HD

Λουγκάνο-Ντιναμό Κιέβου (22:00)

Κράσνονταρ-Χετάφε (22:00) COSMOTE SPORT 6 HD

Τραμπζονσπόρ-Βασιλεία (22:00) COSMOTE SPORT 9 HD

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-ΛΑΣΚ Λιντς (22:00)

Ρόζενμποργκ-Αϊντχόφεν (22:00) COSMOTE SPORT 7 HD

Best of internet