Πρόκριση στο... 120' η Ντόρτμουντ!

Η Ντόρτμουντ λίγο έλειψε να αποκλειστεί στην πρώτη φάση του Κυπέλλου Γερμανίας, αλλά τελικά ο Βίτσελ έστειλε το ματς με την Γκρόιτερ Φιρτ στην παράταση, εκεί όπου ο Ρόις της χάρισε την πρόκριση (2-1 στο 120').

Σκόραρε ο Πρίγιοβιτς το πρώτο γκολ του αγώνα Μπενφίκα - ΠΑΟΚ; Στη Vistabet έχει επιστροφή στοιχήματος*! (21+) * Ισχύουν Οροι και Προϋποθέσεις

Παραλίγο ο Γκρόιτερ Φιρτ (παίζει στην 2η κατηγορία της Γερμανίας) να κάνει την μεγάλη έκπληξη και να αποκλείσει την Ντόρτμουντ από τον πρώτο γύρο του Κυπέλλου Γερμανίας

Ο Έρνστ έδωσε προβάδισμα στο 77' στους γηπεδούχους, αλλά ο Άξελ Βίτσελ στο 95' έστειλε το ματς στην παράταση

Εκεί ο Μάρκο Ρόις στο 120' έγραψε το 1-2 και χάρισε την πρόκριση στους Βεστφαλούς.