Ο Χάινκες έχασε τα πρώτα 35 λεπτά της Μπάγερν γιατί τον πήρε ο ύπνος!

Ο τεχνικός της Μπάγερν Μονάχου, Γιουπ Χάινκες δεν βρέθηκε στον πάγκο στο ματς της περασμένης αγωνιστικής απέναντι στη Σάλκε λόγω ίωσης και αποκάλυψε πως έχασε τα πρώτα 35 λεπτά της αναμέτρησης επειδή κοιμόταν!

Ο 72χρονος τεχνικός της Μπάγερν λόγω ίωσης δεν μπόρεσε να καθίσει στον πάγκο στη νίκη των Βαυαρών επί της Σάλκε με 2-1 την περασμένη αγωνιστική.

Ο Χάινκες θα επιστρέψει στο σημερινό ματς με τη Βόλφσμπουργκ και μιλώντας στη συνέντευξη Τύπου πριν το παιχνίδι, αποκάλυψε πως έχασε τα πρώτα 35 λεπτά του αγώνα με τη Σάλκε γιατί τον πήρε ο ύπνος στο σπίτι του!

Βόλφσμπουργκ – Μπάγερν Μ. με προσφορά ημέρας*, αμέτρητα ειδικά στοιχήματα και forzato cashout*! (21+) * Ισχύουν Οροι και Προϋποθέσεις

«Την Παρασκευή και το Σάββατο δεν αισθανόμουν καθόλου καλά. Το Σάββατο έπεσα στο κρεβάτι στις 16:45 και ξέρετε τι ώρα ξύπνησα; Λίγο μετά τις 19:00, όταν ήδη το παιχνίδι της Μπάγερν βρισκόταν στο 35ο λεπτό», σχολίασε ο Χάινκες.