Οι διαιτητές της πρεμιέρας της Γ' Εθνικής

Το ερχόμενο Σαββατοκύριακο εκτός από την Σούπερ Λίγκα αρχίζει και το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής και η ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές της πρεμιέρας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της πρώτης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής έχουν ως εξής:

1ος όμιλος

17:00 (ΔΑΚ Γρεβενών) ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Απόλλων Καλαμαριάς (Τάσης, Διαμάντης, Καραλής (Ηπείρου))

17:00 (Μηχανιώνας) ΑΟ Καρδίας – Ορφέας Ξάνθης (Σκουλάς, Ζιγκερίδης, Καμπούρης (Σερρών))

17:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης (Κουμπαράκης, Δημητριάδης, Καρακασίδης (Θράκης))

17:00 (Βερούλειο) Καβάλα – Δόξα Προσκυνητών (Παπαργυρίου,Ζέρβας, Μηνούδης (Πιερίας))

17:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Μακεδονικός Φούφα – ΑΠΕ Λαγκαδά (Σιδηρόπουλος, Δέλλιος, Ταγκαλίδης (Πέλλας))

17:00 (Δημοτικό Νάουσας) Νάουσα – Εορδαϊκός (Μπεκιάρης,Τίκας, Βογιατζής (Καρδίτσας))

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

 

2ος όμιλος

Σάββατο (10/9)

17:00 (Δημοτικό Βελεστίνου) Ρήγας Φεραίος – Καραϊσκάκης (Γρατσάνης, Κωτούλας, Λεωνίδας (Τρικάλων))

Κυριακή (11/9)

15:00 (Πανθεσσαλικό) Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Πετριτή (Πανυτσίδης, Ιωαννίδης, Μπαλιάγκας (Κοζάνης))

17:00 (Δημοτικό Άρτας) Αμβρακία Κωστακίων – Τηλυκράτης (Γιούργας (Κέρκυρας), Σκορδίλης (Κέρκυρας), Τίκας (Θεσπρωτίας))

17:00 (Φιλιππούπολης) Απόλλων Λάρισας – Πύδνα Κίτρους (Μηλιάδης, Μιχαηλίδης, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας))

17:00 (Δημοτικό Νεοκαισάρειας) Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Διαγόρας Σεβαστής ( Μελτζανίδης, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας))

17:00 (Δημοτικό Φιλιππιάδας) Εθνικός Φιλιππιάδας – Νίκη Βόλου (Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας), Μωυσιάδης, Παπαλαζάρου (Ηπείρου))

17:00 (Δημοτικό Ελευθεροχωρίου) Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Θεσπρωτός (Γκουγκούδης (Σερρών), Θεοδώρου, Γιαμουζής (Πιερίας))

17:00 (Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης) Πιερικός – Ένωση Ιστιαίας ( Τσιοφλίκη, Νίκζας, Μάνος (Λάρισας))

 

3ος όμιλος

13:00 («Γρηγόρης Καλάκος») ΠΑΟ Βάρδας – Αιολικός (Αγρανιώτης, Σταματάκος, Μπουτσάλης (Λακωνίας))

17:00 (ΔΑΚ Μεγαλόπολης) Δόξα Μεγαλόπολης – Αχαϊκή (Δημητρόπουλος, Πρέντζας, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής))

17:00 («Θώδειο») Λουτράκι – Ένωση Ερμιονίδας (Βισκαδούρος (Ηρακλείου), Κουτσόγιαννος, Τζάκος (Αθηνών))

17:00 (Δημοτικό Παραλίας) Τσικλητήρας Πύλου – ΑΟ Ζευγολατιού (Μιχελής, Κοτζαμανίδης, Τζιλίρης (Πειραιά))

17:00 (Παμπελοποννησιακό) Παναχαϊκή – Παναργειακός (Περράκης, Λυμπερόπουλος, Πασπάτης (Αθηνών))

17:00 (Δημοτικό Βασιλικού) Χαλκίδα – Παναρκαδικός (Αντιπαριώτης, Δουλγεράκης, Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής))

Ρεπό: Θήβα

 

4ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Ζωνιανών) Ερμής Ζωνιανών – Θύελλα Ραφήνας (Σωτηριάδης, Πάγκαλος (Λασίθιου), Δασκαλάκης (Ηρακλείου))

17:00 (Μινώταυρου Μουρνιών) ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ιάλυσος Ρόδου (Ζαχαριουδάκης, Παπαδάκης, Μαυρούδης (Ηρακλείου))

17:00 (Ατσαλένιου) Ατσαλένιος – Πανθηραϊκός (Ντοκάκης, Αναστασάκης, Σινιοράκης (Χανίων))

17:00 (Δημοτικό Μοσχάτου) Εθνκός – Ιωνικός ( Μαρκαντωνάτος, Καραλής, Λιάπης (Ηλείας))

17:00 (Δημοτικό Νίκαιας) Προοδευτική – Εργοτέλης (Διαμαντόπουλος, Χαραλαμπόπουλος, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας))

17:00 (Δημοτικό Ρόδου) Ρόδος – Κηφισιά (Ρούτσης, Κωνσταντόπουλος, Πυργάκης (Κορίνθου))

17:00 («Παναγιώτης Κούφος») Τριγλία Ραφήνας – Άγιος Ιερόθεος (Λάμπρου, Πριόνας, Περιβάλης (Εύβοιας))

Ρεπό: Ηλυσιακός

Best of internet