Κέιν: «Όχι, δεν τελείωσε τίποτα ακόμα...»

Προσπάθεια ίσως να πείσει και τον ίδιο τον εαυτό του έκανε ο Χάρι Κέιν μετά την ισοπαλία (1-1) της Τότεναμ με τη Γουέστ Μπρομ, τονίζοντας πως εκείνος και οι συμπαίκτες του θα πρέπει να συνεχίσουν στη διεκδίκηση του τίτλου, όσο κι αν έχουν ελαχιστοποιηθεί οι πιθανότητες...

«Ξέραμε ότι έπρεπε να πάρουμε τη νίκη και είμαστε απογοητευμένοι, αλλά δεν τα παρατάμε. Δεν τελείωσε ακόμα τίποτα και θα συνεχίσουμε όσο γίνεται, να διεκδικούμε την κορυφή.

Είμαστε απογοητευμένοι γιατί είχαμε ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο, είχαμε και τα τρία δοκάρια και είναι απορίας άξιο πως δεν πήραμε αυτό το ματς.

Η Sportingbet επιστρέφει το ποντάρισμά σου, σε περίπτωση που καταλογιστεί κόκκινη κάρτα στο Ατρόμητος - ΑΕΚ.

Το κακό είναι ότι δεν μπήκαμε στο γήπεδο με την ίδια αποφασιστικότητα στο δεύτερο ημίχρονο και δεν φροντίσαμε να τελειώσουμε το ματς με ένα δεύτερο γκολ πριν έρθουν τα δύσκολα... Θα συνεχίσουμε να παλεύουμε στα τελευταία τρία ματς» ήταν τα λόγια του Άγγλου στράικερ των «σπιρουνιών».