Ο Αλέγκρι «τρελάθηκε» και τα... πέταξε! (vids)

Η Γιουβέντους λίγο έλειψε να χάσει μέσα σε δύο λεπτά τη νίκη επί της Κάρπι, όταν το 1-3 παραλίγο να γίνει 3-3 στις καθυστερήσεις, με τον Μάξι Αλέγκρι πραγματικά να βγαίνει από τα ρούχα του!

Ποιος είδε τον Αλέγκρι και δεν... φοβήθηκε στο 93' του αγώνα της Γιουβέντους με την Κάρπι. Η «Μεγάλη Κυρία», ενώ φαινόταν να είναι αγκαλιά με τη νίκη στις καθυστερήσεις, το αυτογκόλ του Μπονούτσι στο 91' έκανε το παιχνίδι 2-3. Αμέσως μετά την σέντρα οι γηπεδούχοι βγήκαν και πάλι μπροστά, πάτησαν με αξιώσεις την περιοχή της Γιουβέντους, όμως ο Λόλο δεν βρήκε την μπάλα όπως ήθελε και αυτή κατέληξε στην αγκαλιά του Μπουφόν.

Η Vistabet σου επιστρέφει το ποντάρισμα σου αν ο Ενκουντού σκοράρει το πρώτο τέρμα του αγώνα ανάμεσα σε Μπορντό και Μαρσέιγ.

Εκείνη την στιγμή ήρθε και το ξέσπασμα του Αλέγκρι, με τον Ιταλό τεχνικό να είναι έξαλλος με τους αμυντικούς του και να πετάει προς στον πάγκο το ένα από τα σακάκια που φορούσε, βάζοντας και σε πάρα πολύ έντονο ύφος τις φωνές στους ποδοσφαιριστές του.