Όρισε διαιτητές για το Κύπελλο η ΚΕΔ!

Παρά την απόφαση του ΠΣΑΠ, η ΚΕΔ όρισε κανονικά διαιτητές. 

Όρισε διαιτητές για το Κύπελλο η ΚΕΔ!

Κανονικά ορίστηκαν διαιτητές για την τρίτη αγωνιστική του Κυπέλλου, με την ΚΕΔ να αγνοεί και επίσημα την απόφαση του ΠΣΑΠ για αποχή!

Αναλυτικά: 

1ος όμιλος
Τρίτη 15 Δεκεμβρίου
Αχαρναϊκός - Ηρακλής (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)
4ος: Μανούρας (Τρικάλων)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΠΑΣ Γιάννινα (15:00, Δημ. Καρδίτσας)
Διαιτητής: Κύζας (Δράμας)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας, Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)
4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

2ος όμιλος
Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου
Εργοτέλης - Πανιώνιος (15:00, Παγκρήτιο)
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Καλφάκης, Μαρνέζος (Χανίων)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)
Ζάκυνθος - Παναιτωλικός (15:00, Δημ. Ζακύνθου)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Σταθόπουλος (Ηλείας), Λάμιας (Μεσσηνίας)
4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

3ος όμιλος
Πέμπτη 17 Δεκεμβρίου
ΑΟ Χανιά - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Διαιτητής: Δελφάκης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Τουμπακάρης, Κουντουρέλης (Αθηνών)
4ος: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
Διαιτητής: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Δουδούμης (Φθιώτιδας), Κασσαβέτης (Αιτ/νίας)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

Η Vistabet σου επιστρέφει το ποντάρισμά σου αν σημειωθούν περισσότερα από τέσσερα τέρματα στο ματς της Λάτσιο με τη Σαμπντόρια για τη Serie A της Ιταλίας.

4ος όμιλος
Πέμπτη 17 Δεκεμβρίου
Παναχαϊκή - Λεβαδειακός (17:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Διαιτητής: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)
Βοηθοί: Δόσης (Αθηνών), Μπετσόγλου (Κορινθίας)
4ος: Παπαγεωργίου (Αθηνών)
Κέρκυρα - Παναθηναϊκός (17:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Τάτσης (Ηπείρου), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)
4ος: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

5ος όμιλος
Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου
Παναιγιάλειος - Πλατανιάς (19:30, Δημ. Αιγίου)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρέντας, Νταλούκας (Τρικάλων)
4ος: Γιάχος (Χίου)
Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός (19:30, «Γ. Καμάρας»)
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Γεωργαράκος, Τσολάκης (Αθηνών)
4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)

6ος όμιλος
Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου
Λαμία - Βέροια (17:15, ΔΑΚ Λαμίας)
Διαιτητής: Μήτσιος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Καμπούρης (Εύβοιας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Σφακιανάκης (Αθηνών)
Καλλιθέα - Ατρόμητος (17:15, Δημ. Καλλιθέας) 
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας)
Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Λάζαρης (Καβάλας)
4ος: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)

7ος όμιλος
Πέμπτη 17 Δεκεμβρίου
ΑΕΛ - ΑΕΚ (19:30, AEL FC Arena)
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Μπαλτάς, Μεσσήνης (Αχαΐας)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)
Πανελευσινιακός - Skoda Ξάνθη (19:30, Δημ. Ελευσίνας)
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Τζαφόλιας, Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)
4ος: Ανδρονικίδης (Πειραιά)

8ος όμιλος
Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου
Κισσαμικός - ΑΕΛ Καλλονής (17:15, Δημ. Μάλεμε)
Διαιτητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Κουρομπίλια (Δυτ. Αττικής), Βλάσσης (Λασιθίου)
4ος: Αντωνίου (Αθηνών)
Πανσερραϊκός - Αστέρας Τρίπολης (17:15, Δημ. Σερρών)
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Βασιλόπουλος (Έβρου)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

Best of internet