Χατ τρικ σ’ ένα ημίχρονο ο Ζάιρο!

Ο Βραζιλιάνος μεσοεπιθετικός, που αγωνίζεται δανεικός από τον ΠΑΟΚ στη Σέριφ Τιρασπόλ, είχε σπουδαία παρουσία στην αναμέτρηση κόντα στην Ντάτσια Κισινάου.

Ο Ζάιρο μετατρέπεται σ’ έναν από τους ηγέτες της μολδαβικής ομάδας και στον τελευταίο αγώνα της κόντρα στην Ντάτσια Κισινάου πέτυχε χατ τρικ μέσα σε 24 λεπτά!

Ο χορός των γκολ για τον Βραζιλιάνο μεσοεπιθετικό άνοιξε μόλις στο 2ο λεπτό όταν έκανε το 1-0 για τη Σέριφ, ενώ μετά από πέντε λεπτά πέτυχε και το 2-0, ενώ στο 26′ ήταν αυτός που ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 3-1.

Για αδρεναλίνη χωρίς όρια, παίξε νόμιμα live στοίχημα. (21+)!

Μάλιστα είχε συμμετοχή (ασίστ) και στο 4-1 της ομάδας του πριν κλείσει το πρώτο ημίχρονο.