Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής του Κυπέλλου

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής του Κυπέλλου

Με πέντε παιχνίδια που διεξάγονται σήμερα ολοκληρώνεται η πρώτη αγωνιστική του Κυπέλλου Ελλάδος. Χωρίς εκπλήξεις οι έως τώρα αναμετρήσεις.

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής του Κυπέλλου

Νυρεμβέργη – Μπόχουμ με επιστροφή στοιχήματος*, αν καταλογιστεί πέναλτι. *Ισχύουν Οροι και Προϋποθέσεις (21+).

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας:

 

1ος όμιλος

 

Τρίτη 19/9: Ηρακλής – ΟΦΗ αναβλήθηκε

Τετάρτη 20/9: Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης 1-0

 

2ος όμιλος

 

Τρίτη 19/9: Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου 0-1

Τετάρτη 20/9: ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός 2-1

 

3ος όμιλος

 

Τετάρτη 20/9: AEK – Λαμία 2-0

Πέμπτη 21/9 (18:15): Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

 

4ος όμιλος

 

Τετάρτη 20/9: Ατρόμητος – Κέρκυρα 1-0

Πέμπτη 21/9 (16.00): Σπάρτη – Τρίκαλα

 

5ος όμιλος

 

Τρίτη 19/9: Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης 2-1

Πέμπτη 21/9 (16.00): Κισσαμικός – Αχαρναϊκός

 

6ος όμιλος

 

Τρίτη 19/9: Πανσερραϊκός – Εργοτέλης 2-0

Τρίτη 19/9: Ξάνθη – Παναιτωλικός 2-0

 

7ος όμιλος

 

Πέμπτη 21/9 (16.00): Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα

Πέμπτη 21/9 (20.30): Παναιγιάλειος – Άρης

 

8ος όμιλος

 

Τετάρτη 20/9: Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

Τετάρτη 20/9: Παναθηναϊκός – Λάρισα 2-0

 

Η βαθμολογία των ομίλων (1η αγωνιστική):

1ος όμιλος

 

Πλατανιάς 3

Ηρακλής 0

ΟΦΗ 0

Απόλλων Σμύρνης 0

 

2ος όμιλος

 

ΠΑΟΚ 3

Απόλλων Πόντου 3

Λεβαδειακός 0

Αιγινιακός 0

 

3ος όμιλος

 

ΑΕΚ 3

Λαμία 0

Καλλιθέα 0

Απόλλων Λάρισας 0

 

* Καλλιθέα και Απόλλων Λάρισας έχουν αγώνα λιγότερο

 

4ος όμιλος

 

Ατρόμητος 3

Τρίκαλα 0

Κέρκυρα 0

Σπάρτη 0

 

* Σπάρτη και Τρίκαλα έχουν αγώνα λιγότερο

 

5ος όμιλος

 

Ολυμπιακός 3

Αστέρας Τρίπολης 0

Κισσαμικός 0

Αχαρναϊκός 0

 

* Κισσαμικός και Αχαρναϊκός έχουν αγώνα λιγότερο

 

6ος όμιλος

 

Ξάνθη 3

Πανσερραϊκός 3

Παναιτωλικός 0

Εργοτέλης 0

 

7ος όμιλος

 

* τα δύο ματς της 1ης αγωνιστικής διεξάγονται την Πέμπτη

 

8ος όμιλος

 

Παναθηναϊκός 3

Παναχαϊκή 3

Αναγέννηση Καρδίτσας 0

Λάρισα 0

 

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής

1ος όμιλος

 

ΟΦΗ – Πλατανιάς

Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής

 

2ος όμιλος

 

Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ

Λεβαδειακός – Αιγινιακός

 

3ος όμιλος

 

Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ

Λαμία – Καλλιθέα

 

4ος όμιλος

 

Τρίκαλα – Ατρόμητος

Κέρκυρα – Σπάρτη

 

5ος όμιλος

 

Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός

Αστέρας Τρίπολης – Κισσαμικός

 

6ος όμιλος

 

Εργοτέλης – Ξάνθη

Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός

 

7ος όμιλος

 

Άρης – Πανιώνιος

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος

 

8ος όμιλος

 

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός

Λάρισα – Παναχαϊκή

 

 

 

 

Best of internet