Τρία γκολ σε 14 λεπτά στο Ρεάλ-Μπαρτσελόνα! (vids)

Με όρεξη ξεκίνησαν Ρεάλ και Μπαρτσελόνα στο πρώτο clasico της χρονιά, με τις δυο ομάδες να έχουν πετύχει τρία (!) γκολ σε 14'!

Το πρώτο clasico της χρονιάς πραγματοποιείται στο πλαίσιο του International Champions Cup στο Sun Life Stadium στο Μαϊάμι. Στο πρώτο του ντέρμπι κόντρα στην Ρεάλ, ο Βαλβέρδε βλέπει την ομάδα του πετυχαίνει δύο πολύ γρήγορα γκολ με τον Μέσι να ανοίγει το σκορ στο 3' και τέσσερα μόλις λεπτά αργότερα ο Ράκιτιτς με διαγώνιο σουτ κάνει το 2-0.

Αούστρια Β. – Στουρμ Γκρατς με επιστροφή*, αν ο Φελίπε Πίρες σκοράρει οποιαδήποτε στιγμή(21+). * Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις.

Ο Κόβασιστς, με εξαιρετικό σουτ στη δεξιά γωνία του Σίλεσεν, είναι αυτός που ένα λεπτό πριν την ολοκλήρωση του πρώτου τέταρτου έκανε το 2-1.