Πήγε να... μπερδέψει τους πάγκους ο Ραούλ Γκαρθία (vid)

Έχοντας βρεθεί για περίπου μια δεκαετία στην Ατλέτικο Μαδρίτης, ο Ραούλ Γκαρθία Εσκουδέρο προς στιγμήν ξεχάστηκε όταν αντικαταστάθηκε στην ήττα της Μπιλμπάο στο «Βιθέντε Καλντερόν» και... πήγε να καθίσει στον πάγκο των γηπεδούχων!

Ο 30χρονος χαφ, έγινε αλλαγή στο 57ο λεπτό της αναμέτρησης της Κυριακής, στο τελευταίο παιχνίδι που διεξήχθη στο συγκεκριμένο γήπεδο από τη στιγμή που η Ατλέτικο θα μπει από τη νέα αγωνιστική περίοδο στο Wanda Metropolitan.

Basket League, ΑΕΚ – Παναθηναϊκός, ώρα 19:00. Παίξε νόμιμα και με ασφάλεια στις συναλλαγές (21+)!

Καθώς αποχωρούσε, προς στιγμήν κατευθύνθηκε με... απόλυτη φυσικότητα στον πάγκο της Ατλέτικο, μέχρι να το καταλάβει και ν' αλλάξει πορεία!