Διέκοψαν τους πανηγυρισμούς για να... πανηγυρίσουν ξανά! (vid)

Κώστας Ζάλιαρης

Οι οπαδοί της Κρίσταλ Πάλας δεν πρόλαβαν να ηρεμήσουν έπειτα από το γκολ της ισοφάρισης στο ματς με την Τσέλσι και... διέκοψαν τους πανηγυρισμούς τους, για να ξεσπάσουν σε νέους μετά την ανατροπή του σκορ!

Οι «μπλε» του Λονδίνου, προηγήθηκαν με τον Σεσκ Φάμπρεγας μόλις στο 5ο λεπτό της Σαββατιάτικης αναμέτρησης στο «Στάμφορντ Μπριτζ» κι ενώ θα μπορούσε να πιστέψει κανείς ότι το ματς θα ήταν τρομερά εύκολο για την ομάδα του Αντόνιο Κόντε, οι «αετοί» αντέδρασαν με εμφατικό τρόπο.

Ο Ζαχά ισοφάρισε στο 9ο λεπτό και ο Μπεντεκέ με πανέμορφο «τσίμπημα» της μπάλας αφού πρώτα είχε «ξαπλώσει» τον Κουρτουά, έκανε το 2-1, για να κάνουν... χαμό οι οπαδοί της Πάλας στις εξέδρες των φιλοξενούμενων.

Οι μεγαλύτεροι αγώνες στην Sportingbet. Παίξε νόμιμα με πριμ 5% στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός.