Παπαδόπουλος σε Παναθηναϊκό και Σελίμος σε Ολυμπιακό

Ο Παπαδόπουλος ορίστηκε να διευθύνει το ΟΦΗ - Παναθηναϊκός. Το ΑΟΧ - Ολυμπιακός θα «σφυρίξει» ο Σελίμος και το Τρίκαλα - ΠΑΟΚ ο Κατσικογιάννης. 

Παπαδόπουλος σε Παναθηναϊκό και Σελίμος σε Ολυμπιακό
Τους διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης και Πέμπτης στο Κύπελλο ανακοίνωσε η ΕΠΟ. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές: 
 
1ος όμιλος 
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 
ΑΕΛ - Πανελευσινιακός (15:00, AEL FC Arena) 
Διαιτητής: Σκουλάς (Σερρών) 
Βοηθοί: Ευθυμιάδης, Ζέρβας (Πιερίας) 
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας) 
 
Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου 
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ (17:15, Δημ. Στάδιο Τρικάλων) 
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου) 
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Καραλής (Ηπείρου) 
4ος: Ζούγρας (Κοζάνης) 
 
2ος όμιλος 
Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου 
ΑΟ Χανίων – Ολυμπιακός (19:30, Γήπεδο Περιβολίων) 
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας) 
Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου) 
4ος: Βισκαδούρος (Ηρακλείου) 
 
3ος όμιλος 
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 
Ηρακλής - Απόλλων Σμύρνης (17:15, Καυτανζόγλειο Στάδιο) 
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης) 
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Δημητριάδης (Καστοριάς) 
4ος: Κιγιντζή (Θράκης) 
 
ΟΦΗ – Παναθηναϊκός (19:30, «Θ. Βαρδινογιάννης») 
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας) 
Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Καλφάκης (Χανίων) 
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων) 
 
4ος όμιλος 
Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου 
Ξάνθη – Καλλονή (15:00, Ξάνθη Arena) 
Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών) 
Βοηθοί: Κωτούλας (Σερρών), Καραΐσκος (Έβρου) 
4ος: Κυριαζίδης (Έβρου) 
 
6ος όμιλος 
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 
Κέρκυρα – Λαμία (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας) 
Διαιτητής: Ρούσσος – Μπεκερτζής (Πρέβεζας) 
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας) 
4ος: Αθανασίου (Άρτας) 
 
7ος όμιλος 
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 
Παναιτωλικός – Πανθρακικός (15:00, Γήπεδο Παναιτωλικού) 
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας) 
Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Σκορδίλης (Κέρκυρας) 
4ος: Παπαδόπουλος (Αχαΐας) 
 
Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου 
Καλλιθέα – Ατρόμητος (17:15, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης») 
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) 
Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Παλαμίδας (Λακωνίας) 
4ος: Μιχελής (Πειραιά) 
 
8ος όμιλος 
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 
Κισσαμικός – Πανιώνιος (17:15, Μάλεμε) 
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου) 
Βοηθοί: Κουράκης, Νικολακάκης (Ηρακλείου) 
4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου) 
 
Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου 
Λεβαδειακός – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) 
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών) 
Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών), Κοντιζάς (Πειραιά) 
4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

Best of internet